ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA - Slušovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmá resort Všemina leží v malebném údolí s jezerem, v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů. Svou atraktivní polohou 15km od krajského města Zlína, 12km ze Vsetína a 6 km ze Slušovic je výborně dostupný ze všech dopravních tahů a železničních stanic.

V resortu je Vám k dispozici 65 luxusních rekreačních apartmánů, krytý bazén, whirlpool, sauna, wellness centrum s masážemi, perličkovými koupelemi a inhalacemi, restaurace Valaška, lobby s recepcí, konferenční prostory a vlastní parkoviště. Resort je baby a pet friendly, proto neváhejte přijet i se svými miláčky.

Rekreační areál poskytuje čisté ovzduší, krásnou přírodu a veškerý komfort, který si jen můžete pro strávení krásné dovolené přát. Široké možnosti resortu ocení vyznavači turistiky, vodních sportů, relaxace, milovníci koní, rybáři a v zimě běžkaři i bruslaři. V Activityparku Všemina najdou vyžití malí i velcí během všech ročních období.

ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA ubytování v apartmánu

Ubytujte se v jednom z našich komfortních apartmánů s balkónem nebo terasou a nádherným výhledem na jezero. Všechny rodinné apartmány jsou vybaveny samostatnou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládací sedačkou, televizí, telefonem, jídelním koutem s plně vybavenou kuchyní lednicí, mikrovlnkou, varnou deskou, rychlovarnou konvicí a nádobím, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Check in od 14:00 hodin (pokud není rezervací uvedeno jinak). Check out do 10:00 hodin (pokud není rezervací uvedeno jinak). Navíc máte možnost bezplatného parkování a neomezeného vstupu do hotelového bazénu.

Dvoulůžkový pokoj LUX - Designově jsou pokoje vybaveny nábytkem ve stejném stylu jako apartmány a jsou vhodné zvláště pro jednotlivce a páry.

Velikost pokoje 24 m2 Na všech pokojích uspořádání lůžek Double Bezplatné parkování u hotelu Terasa u všech pokojů, výhled na jezero Neomezený vstup do bazénu denně Koupelna se sprchovým koutem, WC TV, telefon Možnost 1 přistýlky (rozkládací lůžko) nebo dětské postýlky

Apartmá 3 + kk je vybavené novým designovým nábytkem s možností dvou přistýlek a jsou vhodné pro rodiny vyžadující prostorný komfort. Apartmány mají 2 samostatné ložnice, obývací pokoj a kuchyňský kout s jídelnou.

Velikost 65 m2 Ve všech ložnicích uspořádání lůžek Double Obývací pokoj s TV, telefon Kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyní a jídelnou V kuchyni lednice, varná deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí Bezplatné parkování u hotelu Balkón nebo terasa u všech apartmánů, výhled na jezero Neomezený vstup do bazénu denně Koupelna s vanou, WC Možnost 2 přistýlek (rozkládací dvoulůžko) nebo dětské postýlky

Apartmá 2 + kk je vybavené novým designovým nábytkem s možností dvou přistýlek a jsou vhodné pro rodiny i jednotlivce. Apartmány mají samostatnou ložnici, obývací pokoj a kuchyňský kout s jídelnou.

Velikost 50 - 58 m2 Ve všech ložnicích uspořádání lůžek Double Obývací pokoj s TV, telefon Kuchyňský kout s plně vybavenou kuchyní a jídelnou V kuchyni lednice, varná deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí Bezplatné parkování u hotelu Balkón nebo terasa u všech apartmánů, výhled na jezero Neomezený vstup do bazénu denně Koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC Možnost 2 přistýlek (rozkládací dvoulůžko) nebo dětské postýlky

Apartmá 1 + kk jsou vybaveny novým designovým nábytkem s možností jedné přistýlky a jsou vhodné pro jednotlivce i páry s maximálně jedním dítětem.

Velikost pokoje 25 m2 Na všech pokojích uspořádání lůžek Double Plně vybavená kuchyně s jídelním stolem V kuchyni lednice, varná deska, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí Bezplatné parkování u hotelu Balkón nebo terasa u všech apartmánů, výhled na jezero Neomezený vstup do bazénu denně Koupelna se sprchovým koutem, WC TV, telefon Možnost 1 přistýlky (rozkládací lůžko) nebo dětské postýlky

Recepce

Recepce je pro Vás k dispozici v sezonu od 7:00 – 21:00 hodin a mimo sezonu od 7:00 – 22:00 hodin.

Po uzavření recepce je personál pro naléhavé případy k dispozici na telefonním čísle.

Okolí apartmánu a Slušovice

KRÁSNÁ LOKALITA U JEZERA

Activitypark Hotel Všemina leží v malebném údolí se dvěma přehradami, v krásném horském prostředí Hostýnských a Vizovických vrchů.

WELLNESS CENTRUM

Naše wellness procedury, se zaměřují na revitalizaci lidského zdraví a mysli, na to jak se cítit lépe a energičtěji.

APARTMÁNOVÉ BYTY

Všechny byty jsou zařízeny vkusným a moderním dřevěným nábytkem.

OZDRAVNÉ POBYTY

Vhodné pro rekonvalescence po operativních zákrocích, po kterých se doporučuje strávit určitý čas bez námahy a v klidu.

REKONDIČNÍ POBYTY

Pohyb a čerstvý vzduch pomáhají mnohem více, než ležení doma na sedačce. Vydejte se na seniorský rekondiční pobyt.

ELEKTROKOLA PRO SENIORY

Díky menší námaze si tak ze sedla elektrokola můžete lépe užít krásy okolí všude tam, kde pojedete.

DENNĚ ČERSTVÉ PEČIVO

Denně pro vás pečeme čerstvé pečivo a moučníky. Každý chléb nebo bageta z naší pekárny je originál.

EXKURZE A OCHUTNÁVKY

Pálenice Všemina je malým ovocným lihovarem, který vyrábí pravé ovocné destiláty především z ovoce dodaného pěstiteli v systému tzv. pěstitelského pálení.

LANOVÉ CENTRUM A LEZECKÁ STĚNA

Lanové centrum je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky.

HŘIŠTĚ A TRAVNATÉ PLOCHY

Před hotelem se rozprostírají rozsáhlé travnaté plochy, které vybízí k posezení či k pikniku na břehu přehrady.

KONFERENČNÍ PROSTORY

Strategická poloha hotelu s jeho zázemím je ideálním místem pro uspořádání konference, školení či teambuildingové akce.

KIDS FRIENDLY A PET FRIENDLY

Děti a domácí mazlíčci vítáni! O zábavu vašich dětí se postarají naši animátoři spolu s maskotem Froggym.

ANIMAČNÍ PROGRAMY

Naše animační programy jsou to, co vašim dětem během pobytu na našem hotelu zajistí spoustu neobyčejných a nezapomenutelných zážitků.

BEZPLATNÉ WI-FI

Bezplatné Wi-Fi je dostupné v konferenční a společných prostorách hotelu.

ZNAČENÉ TURISTICKÉ TRASY

V okolí hotelu vedou značené turistické trasy. Všechny vyznačené trasy najdete zakresleny v turistické mapě přímo před hotelem.

ZOO LEŠNÁ V BLÍZKOSTI

Zlínská Zoo je jedinečným místem, kde mohou návštěvníci vidět zvířata všech kontinentů v přírodním bioparku s volným výběhem.

BAŤOVO MUZEUM A KANÁL

Doporučujeme návštěvu Baťova muzea ve Zlíně nebo Baťův kanál kde si můžete vypůjčit malý motorový člun, či vybrat plavbu na výletní lodi.

Rezervovat ubytování v ACTIVITYPARK HOTEL VŠEMINA - Slušovice

Nejbližší ubytování ve Slušovicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah