GOLDEN GOLEM HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Komorní rodinný hotel Golden Golem - ubytování Praha nabízí kvalitní ubytování v Praze, spolupráci pro firmy - pobyty za výhodné ceny, dlouhodobý pobyt v hotelovém pokoji, nabídky ubytování pro rodiny s dětmi, specielní výzdobu pokoje pro romantický pobyt. Nachází v klidném areálu bývalého statku z 18. století v Praze 8, nedaleko sjezdu dálnice D8 - Praha -Teplice -Dresden. Parkoviště pro hotelové hosty se na noc uzavírá a je k dispozici zdarma.

Luxusní rodinný hotel Golden Golem - ubytování Praha se nachází v klidném areálu bývalého statku z 18. století na kraji Prahy 8. Hotel disponuje 26 lůžky ve 12 pokojích. K dispozici jsou jedno až čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV + SAT, trezorem a minibarem, fénem, rychlovarnou konví. Na pokojích je zdarma k dispozici pevná i WI FI přípojka na internet.

GOLDEN GOLEM HOTEL ubytování v hotelu

V hotelu Golden Golem - ubytování Praha jsou k dispozici tyto druhy pokojů: 2×1 -lůžkový pokoj s možností přistýlky, 7×2 lůžkový pokoj s možností přistýlky, 2×3 -lůžkový pokoj s možností přistýlky, 1×4 -lůžkový pokoj s možností přistýlky. Nový stylový nábytek, na každém pokoji TV/SAT, trezor, minibar, pevná i WI FI přípojka na internet zdarma, psací stůl, rychlovarná konev, nové koupelny, fén, k dispozici výběr kávy a čaje, kvalitní damaškové ložní prádlo.

Gastronomie

Stylová restaurace s vynikající kuchyní umožňuje konání obchodních jednání, firemních oslav, vánočních večírků rodinných oslav.

Okolí hotelu a Praha

Rodinný hotel Golden Golem - ubytování Praha je situován v Praze 8-Březiněves. Přímo v Březiněvsi se nachází: ■Fitness-centrum – kalanetika, spinning, aerobic- solárium ■Tenisové kurty včetně tréninkové stěny s umělým osvětlením ■Multifunkční hřiště – malá kopaná s umělým osvětlením ■Beach-voleyballové hřiště ■Rekreační rybník s možností koupání ■Nohejbalový, volejbalový a tenisový antukový kurt ■Dětské hřiště ■Park sv. Jána Nepomuckého – hřiště na petanque ■Zelená plocha u fotbalového hřiště ■Využití rekonstruovaného tanečního sálu v Hostinci Pod Lipami ■Restaurace Golem ■Restaurace Zelený Dvůr *malebný lesík na procházky

Rezervovat ubytování v GOLDEN GOLEM HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah