HOTEL FRANCIS - Františkovy Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Lázeňský hotel Francis najdete přímo v srdci Františkových Lázní. Hotel s 19ti pokoji, vlastním balneo centrem, restaurací, letní terasou a vlastním parkovištěm je útulný, klidný a pohodový. V hotelu se nekouří a je u nás vždy čisto. Výborně vaříme i pro vegetariány nebo diabetiky.

Jste našimi hosty a Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Za pouhou minutu dojdete k modernímu aquaparku Aquaforum, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě. 19 pokojů nabízí plný komfort Vašeho ubytování. Překvapí vás příjemné prostředí naší restaurace i letní terasy. Procedury poskytujeme od pondělí do pátku přímo v budově hotelu. Naše balneozóna je vybavena novými moderními přístroji. Hotel má vlastní parkoviště, platit můžete v hotovosti, nebo bankovním převodem.

HOTEL FRANCIS ubytování v hotelu

Hotel nabízí ubytování v 19ti útulných a tichých jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, které uspokojí i náročnější hosty. Pokoje mají vlastní prostornou koupelnu se sprchovým koutem, nebo vanou, sociálním zařízením a fénem. Dále disponují minibarem, telefonem s přímou volbou, TV-SAT a bezplatným WiFi internetem. Domácí mazlíček může být ubytován za poplatek.

Recepce

10.00 - 21.00 hod

Gastronomie

Hotelová restaurace je otevřená pouze pro hotelové hosty. Snídaně servírujeme formou bohatého bufetu od 8:00 do 10:00, večeře podáváme o dvou chodech v čase mezi šestou a sedmou hodinou večerní. Vaříme i vyváženou stravu. Jste-li vegetariáni, vegani, makrobiotici, diabetici nebo pokud užíváte bezlepkovou dietu, u nás se bezpečně a zdravě najíte

Okolí hotelu a Františkovy Lázně

Františkovy Lázně jsou vyhledávané pro 22 druhů nezaměnitelných minerálních pramenů. Prameny jsou účinné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí. Jeden z nich, pramen Štěpánka, je využíván při léčebných procedurách hotelu Francis. Ve městě se můžete procházet po nádherných kolonádách a parcích, navštívit aquafórum, nedaleké přírodní rašeliniště SOOS nebo Motýlí farmu v Žirovicích. Františkovy Lázně leží uprostřed hustě zalesněné náhorní roviny, v západní části Chebské pánve, přímo ve středu historického Chebska. Cheb je vzdlálen jen 6 km a do nejbližšího německého města je to jen 12 km.

Rezervovat ubytování v HOTEL FRANCIS - Františkovy Lázně

Nejbližší ubytování ve Františkových Lázních a okolí

Ubytování Františkovy Lázně

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah