LIFESTYLE HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Business Lifestyle Hotel Praha. Moderní čtyřhvězdičkový byznys hotel se nachází v klidném prostředí jižní části Prahy. Hotel zaručuje nejvyšší kvalitu ubytovacích služeb, vyznačuje se maximální péči o hosty a zajišťuje profesionální úroveň veškerých nabízených služeb.

Ideální místo pro obchodní příležitosti v Praze

Byznys hotel Lifestyle Hotel Praha Vám poskytne pohodlí, komfort, relaxaci i zábavu. Je také ideálním místem pro Vaše obchodní jednání. Hotel má k dispozici 20 dvoulůžkových business pokojů a 7 apartmánů. Všechny jsou vybaveny designovým moderním nábytkem, LCD televizorem se satelitními programy, individuálně nastavitelnou klimatizací, telefonem s přímou linkou, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu. Využívat internetové připojení může každý host bez poplatku, a to v celém objektu. Každý apartmán je navíc vybavený moderní počítačovou sestavou včetně LCD monitoru a příslušenství.

V Lifestyle Hotelu Praha se nevšedním způsobem snoubí v nadčasovém designu moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou kvalitní pokojové služby. Neopomenutelnou výhodou je soukromé hotelové parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro Váš vůz nebo motocykl. Kapacitně umožňuje i parkování pro autobus. Tuto službu poskytuje Lifestyle Hotel Praha svým klientům a hotelovým hostům zdarma.

Dobrá dostupnost je také velkou výhodou hotelu. Lifestyle Hotel Praha je strategicky velmi dobře umístěný. Je vzdálený pouhých 2,5 km od nové části Pražského okruhu, která je přímou spojnicí na všechny důležité dálniční tahy. Služeb hotelu proto jistě využijí ti klienti, pro které je prioritou komplexní komfort včetně pohodlného a bezpečného parkování, dobrá dostupnost na mezinárodní letiště Ruzyně a rychlá konektivita na všechny komunikace vedoucí z Prahy.

Velkou devizou je pro Lifestyle Hotel Praha poměr kvality nabízených služeb na straně jedné a požadovaných cen na straně druhé. Kvalita, komfort, maximální péče o hosta a nejvyšší standard nabízených služeb, ale přitom za rozumnou cenu. Základem filozofie vlastníka a celého realizačního týmu je maximálně spokojený zákazník a perspektiva dlouhodobé spolupráce s touto osobou nebo firmou. Součástí filozofie Lifestyle Hotelu Praha je také sbližovat obchodníky z různých koutů světa a dát jim možnost uzavřít svůj byznys ve stylovém prostředí a na dobré úrovni.

LIFESTYLE HOTEL ubytování v hotelu

Lifestyle Hotel Praha – pokoje

V Lifestyle Hotelu Praha se neotřelým způsobem a v nadčasovém designu snoubí moderní komfort s luxusními prvky, což jistě potěší i nejnáročnější klientelu. Všechny pokoje plně odpovídají mezinárodnímu standardu dle certifikace Hotelstars Union. Samozřejmostí jsou pokojové služby.

Plný komfort – 7 apartmánů a 20 business pokojů Lifestyle

Business Lifestyle Hotel Praha má ve dvou patrech k dispozici celkem 7 apartmánů a 20 business pokojů. Všechny apartmány a pokoje jsou nekuřácké. Uspořádání postelí je podřízeno přání našich hostů. Dvojlůžkové pokoje nabízí standardní řešení Double/Twin. Apartmány pak umožňují rozložením pohovky získat další plnohodnotné lůžko pro jednu až dvě osoby. K dispozici je i dětská postýlka, což jistě uvítají hosté cestující se svými malými dětmi.

Apartmány mají kromě ložnice k dispozici příjemnou místnost s pohodlnou pohovkou a konferenčním stolkem. Tento prostor je ideálním místem pro nerušené obchodní jednání anebo schůzku s přáteli, pokud host požaduje určité soukromí. Rádi byste se nasnídali nebo navečeřeli na pokoji? Žádný problém, naše pokojová služba je Vám plně k dispozici. Na pokoj si můžete objednat také z bohaté nabídky ovoce, květinovou výzdobu nebo šampaňské.

Pohodlné ubytování v Praze

Zpravodajské, sportovní a zábavní pořady můžete sledovat na velkém LCD televizoru se satelitním příjmem v celé řadě jazyků. Pro kvalitní a regenerující spánek je velmi důležitá optimální teplota pokoje a čerstvý vzduch – což Vám zajistí klimatizace, kterou si můžete nastavit podle svých individuálních požadavků. Pokoje jsou vybaveny luxusním a moderním nábytkem. Je zde také prostor pro Vaše zavazadla. Díky minibaru můžete mít neustále k dispozici své oblíbené nápoje. V moderní koupelně najdete vše, na co jste zvyklí, včetně kvalitního mýdla a šamponu, sprchového koutu a praktického vysoušeče vlasů. .

Bezpečnost a soukromí

Přestože se Lifestyle Hotel Praha nachází v klidné a bezpečné lokalitě nabízí řadu prvků umocňující Váš plný pocit soukromí a bezpečí. Své cennosti si můžete uložit do trezoru s elektronickým zajištěním, dveře pokojů jsou vybaveny širokoúhlým kukátkem a speciálním elektronickým řetízkem, po jehož uzamčení se dovnitř nedostane nikdo nepovolaný. Díky kartovému systému pro uzamykání a odemykání dveří se po vyjmutí karty automaticky vypne světlo a klimatizace. K neopomenutelnému prvku bezpečí patří bezesporu možnost zaparkovat Váš automobil nebo motocykl přímo na soukromém hotelovém parkovišti. Tato služba je hotelovým hostům poskytována zdarma.

Vše pro Vaši práci

Pro svou práci určitě oceníte vysokorychlostní internetové připojení, a to jako WiFi, tak i prostřednictvím kabelu. Standardně je zde také telefon s přímou linkou a hlasovou schránkou. Apartmány jsou navíc vybaveny vlastní počítačovou sestavou včetně LCD obrazovky.

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha

Apartmány Lifestyle Hotelu Praha nabízejí svým uživatelům více prostoru, více pohodlí a také více individuality. Každý se sedmi apartmánů má k dispozici praktickou místnost s pohovkou a konferenčním stolkem. Tedy místem, které Vám navodí příjemnou domácí atmosféru. Místem, kde se můžete setkat s přáteli a v případě potřeby vést nerušené obchodní jednání v úplném soukromí. Pro tyto účely je k dispozici pokojová služba, která Vám ochotně zajistí občerstvení nebo například čerstvé květiny.

Recepce

Recepce Lifestyle hotelu Praha je otevřena nonstop 24 hodin denně 365 dní v roce.

Gastronomie

Restaurace Rendezvous

Stylová hotelová restaurace Rendezvous Vám nabízí speciální a širokou nabídku pokrmů mezinárodní kuchyně, připravované s využitím špičkových gastronomických receptur a moderních technologií.

Moderní a stylová restaurace Rendezvous Lifestyle Hotelu Praha

Business Lifestyle Hotel Praha patří do čtyřhvězdičkové klasifikace a k tomuto standardu se řadí i naše stylová restaurace. Restaurace Rendezvous nabízí svým hostům kromě obědů a večeří také snídaně. Snídaně jsou řešeny buď formou bufetu anebo A la Carte. Obědy a večeře si můžete vychutnat v prostoru naší nekuřácké restaurace nebo na letní terase, kde lze kouřit. Náročné klientele můžeme nabídnout ušlechtilá vína z naší vinotéky a náš bar je bohatý na výběr letitých destilátů světových značek. Samozřejmostí je čerstvě mletá italská káva a pestrý výběr čajů.

Zaručená kvalita, moderní design a styl. To je restaurace Rendezvous Lifestyle Hotelu Praha. Sami to postřehnete nejen z atmosféry a prostředí kolem Vás. Ale i z profesionálního přístupu obsluhujícího personálu. Můžete si vybrat z denního menu anebo z výběru výtečných pokrmů stálé nabídky. Tým profesionálních kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Marka Fidrmuce Vám každý den připravuje nové pokrmy a polévky z tradiční české kuchyně. Jídelní lístek A la Carte nabízí široký výběr z mezinárodních pokrmů. Naši kuchaři vaří vždy z nejkvalitnějších a čerstvých surovin a ingrediencí. Výsledné variace jsou nejen chutné a odpovídající trendům klasické a moderní gastronomie, ale zajisté lahodí i Vašemu oku.

Lifestyle Hotel Praha neslouží jen svým hotelovým hostům, a proto rádi a ochotně přivítáme právě Vás. Jste naším sousedem? Bydlíte poblíž hotelu nebo má Vaše firma své sídlo v okolí? Přijďte se osobně přesvědčit, že za přijatelnou cenu získáte nejenom chutné jídlo ale i příjemný servis. Přijďte k nám na snídani, oběd nebo večeři, přijďte na skleničku vína nebo jen na výtečné točené Plzeňské pivo. Plánujete obchodní schůzku v okolí? Kvalitní italská káva a nabídka našich skvělých dezertů Vám tuto schůzku zpříjemní a bude onou pomyslnou skvělou tečkou na závěr.

Individuální menu v Praze

Kromě široké nabídky z našeho jídelního a nápojového lístku Vám rádi připravíme zcela individuální menu dle Vašeho vlastního výběru a přání. Tým našich profesionálních kuchařů Vám vyjde maximálně vstříc. Šéfkuchař pan Marek Fidrmuc má dlouholeté zkušenosti z předních pražských restaurantů a ochotně Vám pomůže sestavit kvalitní menu pro jakoukoliv společenskou akci.

Letní terasa a grill menu v Praze

Pro chvíle pohody a nerušeného klidu je Vám k dispozici naše příjemná letní terasa, kde si můžete vychutnat speciální pokrmy připravované na grilu a naše vynikající Plzeňské točené pivo nebo jiné vhodné nápoje. Je to určitě místo, které oceníte, když Vy nebo členové Vaší rodiny budete chtít zůstat v prostorách hotelu a přitom si užít čerstvého vzduchu a slunce. Letní terasu s dětským koutkem si zajisté oblíbí i rodiče se svými malými ratolestmi. Terasa je oplocena, takže nehrozí nebezpečí úrazu anebo že by dítě zmizelo z dozoru rodičů. A děti si můžou nerušeně hrát na příslušné ploše s houpačkami. Hotel navíc připravuje na této ploše přírodní trávník a malé ohrazené pískoviště.

Rezervovat ubytování v LIFESTYLE HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah