PARKHOTEL PRAHA

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Mezinárodní 4*Parkhotel Praha pouhých 5 min od centra Prahy a v těsném sousedství Výstaviště nabízí svým návštevníkům 237 pokojů, hotelovou restauraci, lobby bar, pizzeríi a 4 konferenční místnosti. Přímo před hotelem je zastávka tramavaje směrem do centra.

Parkhotel Praha je svojí polohou i vybavením skvělou volbou pro návštěvníky Prahy přijíždějící za obchodem i turistikou. Příjemně a vkusně zařízené pokoje, několik restaurací, konferenční salonky a široká nabídka služeb uspokojí i nejnáročnější klienty.
Parkhotel Praha nabízí 237 plně vybavených pokojů včetně 8 apartmá a 2 pokojů pro tělesně postižené. Hotel má vlastní parkoviště pro 40 osobních vozů a 6 autobusů, 1 vyhrazené stání pro invalidu.

PARKHOTEL PRAHA ubytování v hotelu

celkem 237 pokojů, z toho 8 apartmánů, 2 pokoje pro tělesně postižené, 80 jednolůžkových a 147 dvojlůžkových. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, TV SAT, zdarma vysokorychlostní internet, minibar a bezpečnostní trezor. Zvířecí miláčci jsou povoleny za poplatek.

Recepce

nonstop 24 hodin denně

Gastronomie

K dispozici je hotelová restaurace s kapacitou 65 míst, lobby bar a pizzerie Fattoria s kapacitou 80 míst. V případě hezkého počasí lze využít rovněž letní terasu k příjemnému posezení.

Okolí hotelu a Praha

V okolí Parkhotelu Praha se nachází řada zajímavých objektů např. Výstaviště, Křižíkova fontána, Mořský svět, ZOO, botanická zahrada, Galerie hl. m. Prahy, park Stromovka, Letenské sady, Pražský hrad.

Rezervovat ubytování v PARKHOTEL PRAHA

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah