HOTEL POD SLUNCEM - Třebíz

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Pod Sluncem Vám nabízí 22 nově zařízených pokojů s celkovou kapacitou 66 lůžek včetně přistýlek. Díky svému umístění je ideální pro odpočinkové i sportovní pobyty, vhodné i pro rodiny s dětmi.

Hotel Pod Sluncem Vám nabízí 22 nově zařízených pokojů s celkovou kapacitou 66 lůžek včetně přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny televizí se SAT, telefonem a mají vlastní sociální zařízení se sprchovým boxem, vysoušečem vlasů a kosmetickými prostředky.

Ve všech pokojích a v celém areálu hotelu je zdarma k dispozici wifi připojení k internetu.

Součástí hotelu je i Koštovna U Vodníka, která Vám nabídne malé občerstvení v příjemném prostředí.

Pro ty, kteří k nám nepřijeli autem, nabízí vodníkovu štamprdlovou ochutnávku výrobků místního lihovaru. Budou-li Vám chutnat, můžete si je zde zakoupit.

Staročeské likéry: Kmínka, Ořechovka, likéry z višní, švestek, medu a mandlí, z lípy.

Pravé ovocné destiláty: Slivovice, Hruškovice, Višňovice, Meruňkovice, ale i takové speciality jako je pálenka z piva, mrkve, jeřabin a další.

Relax centrum hotelu Pod Sluncem Vám nabízí širokou nabídku masáží a dalších procedur.

O masážích Masáž je považována za jednu z nejstarších a nejjednodušších forem léčivých, blahodárných a relaxačních technik. Pomůže našemu tělu zlepšit zdraví a vitalitu a nastartovat naše vnitřní samoléčebné pochody. Masáž je pro nás užitečná z mnoha pohledů: uvolňuje stres, zlepšuje krevní cirkulaci, zmírňuje bolest, pomáhá odplavit zbytkové a odpadní látky z tkání, uvolňuje svalstvo, zlepšuje celkové držení těla, zvyšuje pohyblivost, posiluje imunitní systém, zlepšuje náladu, zkvalitňuje dýchání a mnoho dalších.

Specialitou Relax centra jsou dvě venkovní spa vany (vířivky) s vodou o teplotě 37 stupňů Celsia, ve kterých můžete relaxovat za každého počasí. Ano, i uprostřed zimy v těch největších mrazech!

Kompletní ceník služeb relax centra naleznete na

HOTEL POD SLUNCEM ubytování v hotelu

Konkrétně je Vám k dispozici:

12 dvoulůžkových pokojů (manželské i oddělené postele), 3 třílůžkové pokoje, 1 pokoj pro novomanžele, 2 jednolůžkové pokoje, 1 apartmán s pecí, 2 rodinné pokoje (s možností až 5 lůžek), 1 pokoj pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Vybavení pokojů - televize, satelit, koupelnová kosmetika (mýdlo, šampon), ručníky, osušky, vysoušeč vlasů, klimatizace U některých pokojů možnost přistýlky.

Apartmán s pecí - k dispozici až 6 lůžek - 2× manželská postel, 1× jednolůžko, 1× jednolůžko v odděleném pokoji (možno využít jako dětský pokoj), k dispozici vybavená kuchyně (nádobí, mikrovlná trouba, elektrická trouba, elektrický sporák, lednice), v obývací místnosti k dispozici funkční pec - možnost topení, výhled na třebízskou náves

Novomanželský pokoj - prostorný pokoj s manželskou postelí s baldachýnem

Recepce

24 hodinová služba

Gastronomie

Stylová restaurace hotelu Pod Sluncem Vám připraví příjemný gastronomický zážitek. V naší nabídce najdete nejen tradiční česká jídla, ale i speciality našeho šéfkuchaře připravené s použitím místních staročeských likérů.

Kapacita restaurace je 60 osob.

Otevírací doba:
Pondělí: 11:00 - 22:00
Úterý: 11:00 - 22:00
Středa: 11:00 - 22:00
Čtvrtek: 11:00 - 22:00
Pátek: 11:00 - 22:00
Sobota: 11:00 - 22:00
Neděle: 11:00 - 22:00

Kuchyně je v provozu každý den do 20:30 hod

Každý den denní nabídka hotových jídel + nabídka ze stálého jídelního lístku.

Mimo otevírací dobu může být restaurace otevřena na objednávku.

Okolí hotelu a Třebíz

Třebíz je malá středočeská vesnička, která se nachází cca 25 km od Prahy.

Hotel Pod Sluncem se nachází přímo ve středu obce, na návsi s rybníkem a kostelíkem.

Součástí této návsi je skanzen, při jehož prohlídce navštívíte Cífkův statek, staročeský obchůdek, venkovský domek ševce a rodný dům Václava Beneše Třebízskéko.

Kolem celé návsi jsou umístěny informační tabule s popisky jednotlivých částí obce, pokračovat můžete steskou Přemyslovských čechů až do vedlejší vesnice Kvílice.

V obci se nachází též Bambus centrum- zahradnické centrum specializující se na pěstování bonsaí a venkovních okrasných dřevin a květin.

Zhruba ve 2 km vzdálených Klobukách je umístěný Menhir - Zkamenělý pastýř

Další typy na výlet v blízkém okolí - Peruc (muzeum, chráněný dub, Boženina studánka), Libochovice (zámek), Budyně nad Ohří (tvrz), zřícenina hradu Hazemburg, královské město Slaný (muzeum, kino, aquapark, divadlo, slánská hora, atd), Panenský Týnec (nedostavěný chrám), atd

Rezervovat ubytování v HOTEL POD SLUNCEM - Třebíz

Nejbližší ubytování v Třebízi a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah