HOTEL MONICA - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Monica je postaven na krásném místě Prahy 4 s jedinečným výhledem na hlavní město Praha.

Hotel má celkovou kapacitu 61 lůžek a nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízených pokojích laděných do příjemných hřejivých odstínů.

K báječné relaxaci Vám také poslouží bazén hotelu Monica. Na lehátkách u bazénu či při posezení v jeho blízkosti nezapomeňte ochutnat některý z koktejlů, nebo se nechte zlákat sladkým či jiným kulinářským pokušením.

Salónek hotelu tvoří ideální prostředí pro Vaše schůzky a jednání. Vysokorychlostní internet poskytujeme zdarma. Bezpečné parkoviště je umístěno na vlastním pozemku hotelu.

HOTEL MONICA ubytování v hotelu

Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, minibarem a telefonem s přímou volbou a s internetovou přípojkou (WiFi) vyhoví všem našim hostům jako druhý domov na cestách. Kapacita hotelu je 27 pokojů.

Gastronomie

Chcete-li, posaďte se u krbu v naší restauraci nebo ochutnejte plzeňské pivo u našeho baru. Pro večeře při svíčkách doporučujeme sezení na terase s překrásným výhledem na Prahu. Hotelová restaurace nabízí výběr jídel z české i mezinárodní kuchyně.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází v blízkosti hlavního města Praha. Ubytovaní hosté mají v blízkosti hotelu všechny služby, které budou ke svému ubytování potřebovat.

Rezervovat ubytování v HOTEL MONICA - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah