HOTEL FRÝDL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Frýdl má dnes již více než 20 let tradice a mnoho spokojených zákazníků. Udělejte Váš pobyt v Praze nezapomenutelným zážitkem - s útulnou atmosférou, s přátelským personálem a s vynikající kuchyní restaurace Zelený Dvůr. A to vše jen pouhých 10 minut autem od centra města!

Hotel Frýdl byl založen roku 1993 rodinou Frýdl a je výjimečný zvláště svým nezaměnitelným romantickým designem, útulnou atmosférou a vynikající kuchyní restaurace Zelený Dvůr.

Hotel se nachází na severním okraji Prahy 8 – Březiněves, asi 500 metrů od sjezdu z dálnice číslo 8. Tato výhodná poloha Vám umožňuje se během 10 minut dostat autem do centra města, městskou dopravou během 25 minut. Zároveň Vám nabízí jedinečnou možnost relaxace v klidném areálu hotelu, v němž se nachází také restaurace Zelený Dvůr, stylová roubenka - školící místnost, rozsáhlé parkoviště, gril s posezením a recepce otevřená každý den. Parkování v areálu hotelu je zdarma.

Areál je vhodný pro pořádání různých firemních a společenských akcí, školení, rautů, grilování, soukromých oslav, svateb či autobusových zájezdů. Celková kapacita je 22 pokojů, počet lůžek je 70. Zajímavé interiéry jsou tvořeny pouze z přírocdních materiálů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, přípojkou TV/SAT a internetovým připojením zdarma. Některé z pokojů mají také balkon a krb.

V okolí hotelu se nachází také fitness centrum, kosmetické studio, venkovní koupaliště, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hypermarkety Tesco a Globus, krytý plavecký bazén, výstaviště PVA Letňany.

HOTEL FRÝDL ubytování v hotelu

Hotel nabízí stylový nábytek s velkou pozorností vůči detailu. Použity jsou zde především přírodní a hřejivé materiály, které navozují klidnou a příjemnou atmosféru.

Všechny pokoje jsou nekuřácké a jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchou, WC, umyvadlem, vysoušečem vlasů, přípojkou TV/SAT a internetovým připojením zdarma. Některé z pokojů mají balkon či krb. Za malý poplatek Vám rádi připravíme koš se dřevem.

Recepce

Recepce je otevřena denně od 7:00 do 23:00 s možností pozdějšího příjezdu po předchozí domluvě.

Gastronomie

Název restaurace Zelený Dvůr symbolizuje spojení profesionálních služeb s přijemným a nezaměnitelným designem celého areálu. Restaurace i hotel jsou vhodným místem pro pořádání různých firemních a společenských akcí, školení, rautů, grilování a soukromých oslav či svateb.

V areálu se nachází stylová roubenka, který je celoročně využívána jako soukromý salónek či jako školící místnost. V letních měsících je pro Vás otevřena také venkovní zahrádka v klidném prostředí malebné zahrady.

Okusíte zde nejen pochoutky připravené podle tradiční české receptury, ale také speciality různých kuchyní v neotřelých úpravách a kombinacích.

Okolí hotelu a Praha

V blízkém okolí našeho hotelu najdete širokou nabídku služeb.

- Fitness centrum FIT PULS (posilovna, solárium, masáže, taneční sál) - 300 m

- Studio 8 (kosmetické služby, kadeřnictví, péče o nohy a nehty) - 700 m

- Venkovní koupaliště s hřištěm na plážový volejbal - 350 m

- Sportovní areál s tenisovými kurty a hřištěm s umělým povrchem - 350 m

- Fotbalové hřiště - 300 m

- Hypermarkety - Tesco (otevřeno nonstop) - 4 km, Globus (otevřeno denně 8.00 - 22.00 ) - 3 km

- Aquapark Šutka - 4 km

- Výstaviště PVA Letňany - 5 km

- Zoologická zahrada hl. m. Prahy - 10 km

Recepce našeho hotelu Vám najde program přesně podle Vašich představ.

Rezervovat ubytování v HOTEL FRÝDL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah