HOTEL PEKO, HOTEL GARNI - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (840)
  • >>> Michle (11)
  • >>> HOTEL PEKO, HOTEL GARNI - Praha

Více o hotelu

Popis ubytování

Rodinný Pension PEKO Vám nabízí komfortní ubytování a snadnou a rychlou dosptupností tramvají do centra Prahy (cca 15 min.).

"Informujeme Vás, že hotel bude v průběhu instalace zařízení, který neovlivní prostory, kde budou hosté ubytováni, 6-10, 14-16, 21-24 května 2018. Budeme se snažit a doufáme, že tyto práce nebudou porušovat pořádek a klid. "

Rodinný Pension PEKO Vám nabízí komfortní ubytování v příjemném domácím prostředí v 11 dvoulůžkových pokojích, 4 pokoje mají možnost přistýlky.

Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou, poplatek 100 CZK / noc.

Hosté mohou využít možnost parkování na našem parkovišti za uzamčenou bránou, zdarma.  

Těšíme se na Vaši návštěvu.

HOTEL PEKO, HOTEL GARNI ubytování v hotelu

Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, WC, telefon s přímou volbou, barevná televize se satelitními programy, lednička, pokojový trezor, fén, radiobudík. V celém hotelu je k dispozici hostům internet (síť WIFI) zdarma.

Několik pokojů je vybaveno kuchyňským koutem s příslušenstvím.

Recepce

6:00 -21:00

Ubytování je možné pouze do 21 hod.

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. Podává se mezi 7-9 hodinou (pondělí´- pátek) a 8-10 hodinou (sobota, neděle)

Okolí hotelu a Praha

Pension je situován v klidné části Prahy na jižním svahu Bohdaleckého kopce, spadajícího do údolí Michle. Málokdo ví, že na úpatí kopce Bohdalec se odehrává film Jana Svěráka, Obecná škola. Okolí pensionu je obklopeno různorodou obytnou zástavbou od výškových obytných domů, činžovní domy a řadové rodinné domy. Sportovně založení hosté mohou využít blízkégho sportovního centra Hamr v Záběhlicích, které nabízí vše pro tenis, squosh, stolní tenis, aerobik, indoor cykling, hřiště pro petanque. V areálu centra Hamr je samoobslužná restaurace s provozní dobou od 7 do 23,30 hod. Cca 100 m od pensionu se nachází OD Kaufland. Autobusem jsou dostupná větší nákupní centra - EDEN (hypermarkrt TESCO) a Centrum CHODOV.

Rezervovat ubytování v HOTEL PEKO, HOTEL GARNI - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah