HOSTEL MILÁNSKÁ - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hostelu

Popis ubytování

Hostel Milánská sídlí v klidné a hezké části Prahy 10, sousedí se sportovním areálem a hostivařským lesoparkem. Výborná a bezproblémová dostupnost do centra i z centra Prahy cca 30 minut i v nočních hodinách. Autobus městské hromadné dopravy vás ke stanici metra Háje dopraví do 8 minut, metro vás dopraví na Václavské náměstí do 25 minut. Ke stanici metra Skalka do 12 minut a metro vás na Václavské náměstí dopraví do 10 minut. Stanice MHD 100 m od hostelu. V nočních hodinách je možné se dostat do hostelu autobusem MHD přímo z centra Prahy bez přestupů. Doba jízdycca 30 minut. V hostelu Milánská je možné si vybrat ubytování v samostatných jedno až třílůžkových pokojích nebo dvou, tří až pětilůžkových hotelových studiích, které se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Pro hosty kteří k nám přijedou vlastním autem, je k dispozici bezproblémové parkování aut přímo před hostelem nebo lze za poplatek 60,00 Kč / 1 noc parkovat v areálu hostelu.

Hostel Sun - Milánská má přístup k hostelu ze stanic metra Háje a Skalka, a autobusů MHD kompletně bezbarierový.

Výhled ze všech oken pokojů a studií je do zahrady.

Přízemí hostelu je kompletně bezbariérové s pohodlným přístupem z parkoviště aut před budovou až do pokojů a koupelen.

Ubytování v přízemí hostelu poskytujeme v jedno a dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením společným vždy pouze pro dva pokoje. Vybavení pokojů hostelu: chladnička, mikrovlnná trouba, základní kuchyňské a jídelní vybavení, možnost využít společnou kuchyňku.

Dále ve dvou a čtyř lůžkových studiích, která se skládají z předsíně, koupelny s WC a pokoje s kuchyňským koutem. Vybavení studií: chladnička, kuchyňský kout, kuchyňské a jídelní vybavení, indukční vařič, internet.

1. patro má obdobnou skladbu pokojů a studií, k dispozici je i společná kuchyňka pro pokoje, které nedisponují kuchyňským koutem. Nově zrekonstruovaná dvě hotelová studia, která jsou moderně vybavena včetně kuchyňských koutů, splňují hotelové ubytování vyšší kategorie.

Naši hosté můžou využít i hotelovou dopravu dle dohody.

Kapacita hostelu 23 pokojů vč. studií celkem 39 lůžek.

HOSTEL MILÁNSKÁ ubytování v hostelu

Všechny pokoje a hotelová studia v přízemí hostelu a tři hotelová studia v 1. patře jsou vybaveny chladničkou, indukčním vařičem, pro rekreační pobyty kompletním kuchyňským a jídelním nádobím (příbory apod. na zálohu), Skladba hotelového studia, předsíň, koupelna s WC, pokoj s kuchyňským koutem. Hotelové studio č. 203 je typu ubytovna s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje v 1. patře mají společnou kuchyňku s chladničkou, základní kuchyňské a jídelní nádobí má každý pokoj nebo hotelové studio své, příbory a podobné je možno zapůjčit proti záloze 100, - Kč. Připojení k wifi internetu je v celé budově k dispozici zdarma. Nabízíme možnost hotelové dopravy po Praze včeně dopravy na letiště, ale je nutno ji předem dohodnout v kanceláři hostelu. Praní prádla do 4,5 kg suché váhy 120, - Kč, při dlouhodobém pobytu 50,00 Kč bez žehlení, nad 4,5 kg suché váhy 200, - Kč, včetně žehlení

Recepce

Vstup do hostelu Milánská je 24 hodin denně, příjezdy nových hostů po 22 hodině je nutno předem domluvit. Příjezdy se potvrzují v den příjezdu ráno do 9 hodin sms zprávou s uvedením času hostem předpokládaného příjezdu na tel. , službu recepce zajišťuje majitelka, který bydlí v hostelu, při příjezdech je recepce otevřena dle informací o času příjezdu hosta, při odjezdu ráno od 7:00 do 10:00. Odjezdy před 7 hodinou ranní je nutno předem domluvit den před odjezdem. Telefonické objednávky je nutné potvrdit emailem na adresu V současné době majitelka hostelu nevyžaduje platbu zálohy na pobyt. Může být ale vyžadována garance kreditní kartou nebo případech rezervací více jak jeden měsíc před příjezdem, zálohu ve výši až 50% celkové ceny.

Gastronomie

V recepci hostelu je možno si doobjednat snídaně, které se podávají v předem dohodnutém čase v salonku hostelu. Snídaně jsou sestavovány pouze z čerstvých surovin a objednávají se při příjezdu. Cena 1 snídaně od 50,00 Kč do 130,00 Kč, dle druhu snídaně. Z hostelu lze objednat pizzu a jiná jídla z blízké pizzerie, která jsou dovezena až do hostelu apd. .

Okolí hostelu a Praha

V okolí Hostelu Milánská najdete restaurace, obchůdky, diskotéku, hernu, prodejnu Albert, Billa, diskont Plus, Komerční banku, Českou spořitelnu, poštu, zdravotnické zařízení, policii, moderní sportoviště které sousedí s hostelem je umístěné v hezkém prostředí přírody a u vstupu do lesoparku a k Hostivařské přehradě, kde je možnost v létě koupání, v zimě bruslení. Pár minut jízdy autem se nachází Aquapark Čestlice, zámek a zámecký park s botanickou zahradou Průhonice, nákupní centrum Čestlice, dvě multikina, jedno na Jižním Městě 5 minut jízdy autem, druhé v Hostivaři se stejnou dobou dojezdu autem.

Rezervovat ubytování v HOSTEL MILÁNSKÁ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah