HOTEL PAŘÍŽ - Jičín

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Paříž se nachází v samém srdci historického centra v Jičíně, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je ideálním výchozím bodem k výletům do přírody, po památkách Českého ráje a také Krkonoš.

Hotel Paříž, člen Asociace hotelů a restaurací ČR - kategorie *** a ** Superior

Hotel nabízí ubytování až pro 80 osob ve 31 pokojích. Jsou k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a apartmány pro 3, 4 nebo 5 osob. Nabízíme 15 dvoulůžkových, 1 třílůžkový pokoj Superior a dva apartmány, které jsou vybaveny originálním nábytkem, televizí, minibarem, bezpečnostním sejfem, koupelnou a wifi - připojením. Všechny pokoje s označením superior mají vlastní nezávislou klimatizaci.

V hotelu jsou k pronajmutí jízdí kola, squashový kurt, bowlingové dráhy, simulátor golfu - full swing.

HOTEL PAŘÍŽ ubytování v hotelu

Všechny pokoje, restaurace a prostory hotelu jsou pokryty zdarma Wi-Fi připojením k internetu. Výtah s dostupností do 3. nadzemního podlaží, vhodný i pro vozíčkáře, přepravu jízdních kol, většího počtu osob či rozměrnějších zavazadel.

Ve 3. a 4. patře nalezneme zrekonstruované *** pokoje typu superior - všechny disponují: Tv, wc, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, nezávislou klimatizací, sejfem, minibarem a originálním nábytkem. Na uvedených pokojích lze připravit přistýlku.

2× apartmán ve 3. patře - prostorná koupelna s vanou, předsíň, obyvací pokoj s gaučem a jídelním stolem, kuchyňský kout, 2 oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se samostatným lůžkem)

1× třílůžkový pokoj - koupelna s vanou, manželská postel a jedno samostatné lůžko.

15× dvoulůžkový pokoj - ve variantě s manželskou postelí nebo s oddělenými lůžky.

V prvním a druhém patře hotelu se nachází ** pokoje s příslušenstvím a bez příslušenství.

3× dvoulůžkový s příslušenstvím: Wc, koupelna (sprchový kout), tv a oddělená lůžka.

2× třílůžkový s příslušenstvím: Manželská postel + jedno lůžko odděleně, rozkládací gauč či křesla (možno využít také jako přistýlku), tv, wc, koupelna (jednou ve variantě s vanou, druhý pokoj se sprchovým koutem)

1× čtyřlůžkový - velmi prostorný pokoj s oddělenými lůžky, tv, wc, koupelnou (vana) jídelním stolem pro 4 osoby, oddělenou předsíní s gaučem (také možno využít také jako přistýlku případně přidat další pevná lůžka na pokoj)

Bez příslušenství

7× dvoulůžkový - oddělená lůžka, umyvadlo s teplou a studenou vodou, další základní vybavení, společné wc a koupelna na patře.

2× třílůžkový - stejná jako dvoulůžková varianta.

Recepce

neděle - čtvrtek - 7:00 - 24:00

pátek - sobota - 7:30 - 02:00

Gastronomie

Hotel disponuje nekuřáckou restaurací s letní předzahrádkou, letní zahradní restaurací s venkovním posezením, fontánkou a dětským koutkem. Bowlingovým barem s kapacitou až 80 míst s velkoplošnou projekcí, šipkami, kulečníkem, fotbálkem a bowlingovou dvoudráhou. Tradiční českou pivnicí a velmi oblíbeným bufetem.

Okolí hotelu a Jičín

Ve městě je dále k dispozici zimní stadion, aqua centrum, kuželna, fotbalové hřiště, tenisové kurty a nedaleko sportovní letiště.

Rezervovat ubytování v HOTEL PAŘÍŽ - Jičín

Nejbližší ubytování v Jičíně a okolí

Ubytování Jičín

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah