APARTMENT NÁRODNÍ NO. 17 - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmány s prostornou terasou a překrásným výhledem na Hradčany se nacházejí v srdci Starého Města na Národní třídě.

Oba apartmány se nacházejí v 5. patře Paláce Paukert na Národní třídě.
V přízemí domu je recepce a z důvodu bezpečnosti se dům na noc uzamyká. V domě je výtah.
Každý apartmán má vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo se zrcadlem, sprchový kout nebo vanu, topné těleso, fén), je vybaven novým nábytkem (2011) – manželská postel, noční stolky s lampičkami, prostorná skříň, dvě křesílka se stolečkem (ve čtyřlůžkovém sedací souprava), věšák.
Součástí apartmánu je také TV, satelit, bezdrátové připojení k internetu zdarma, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a drobné nádobí (ve čtyřlůžkovém je kuchyň. linka s 2plotýnkovým vařičem). Hygienické a mycí potřeby jsou zdarma.
Součástí obou apartmánů je prostorná terasa, z které se můžete kochat překrásným výhledem na Hradčany a další historické památky Malé Strany a Starého Města.
Terasa je od 1. 4. do 3. 11. vybavena zahradním nábytkem
(stůl, křesla, slunečník).

Recepce

nonstop

Gastronomie

V přízemí Paláce Paukert, kde se nacházejí naše apartmány, je vyhlášené Lahůdkářství Jan Paukert.
Najdete zde širokou nabídku tradičních chlebíčků, které byly vynalezeny zakladatelem firmy Janem Paukertem starším, sýry a masa z různých koutů světa, olivy, dezerty, zmrzlinu a mnoho dalšího. Vybrat si zde můžete i ze široké nabídky kvalitních vín a destilátů.
V zadní části lahůdkářství je restaurace, kde můžete v klidu a příjemném prostředí posnídat, poobědvat či povečeřet. Denní menu najdete na />
Všude v blízkém okolí naleznete velké množství restaurací, pizzerií a rychlého občerstvení, které mají otevřeno do pozdních nočních hodin. Díky jedinečné poloze apartmánu je jen pár kroků do vyhlášených kaváren, restaurací a barů.

Rezervovat ubytování v APARTMENT NÁRODNÍ NO. 17 - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah