APARTHOTEL GEO - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel GEO se nachází v centru města Prahy, v klidné oblasti v blízkosti stanice metra, jen 15 minut chůze od Václavského náměstí a nabízí ubytování v 33 pokojích pro 1-4 osoby a 5 apartmánech.

Aparthotel GEO se nachází v centru města Prahy, v klidné oblasti v blízkosti stanice metra, jen 15 minut chůze od Václavského náměstí. Hotel má 33 pokojů pro 1-4 osoby a 5 apartmánů, některé z nich s vybavenou kuchyňkou. Satelitní TV, telefon s přímou volbou, rádio, minibar a komfortní koupelna s WC, jsou ve všech apartmánech. Hotel, stejně jako stavby v okolí, je z konce 19. století, ale prošel rozsáhlou rekonstrukcí a byl nově otevřen v roce 2000.
K dispozici je lobby bar, útulný salonek s TV a 24 hodinová recepce se směnárnou. Recepce poskytuje všechny potřebné informace o Praze a dalšíc služby, jako jsou okružní jízdy, nebo transporty z nebo na letiště. Hlavní kreditní karty, jako je Master Card, VISA, American Express, Diners jsou akceptovány.
Snídaně - formou bufetu, není zahrnuta v ceně ubytování, dá se objednat za příplatek. Bezpečné parkoviště pro vaše auto je možný.

Recepce

non stop recepce

Okolí hotelu a Praha

Atraktivní lokalita, v okolí restaurace a obchody. Výborná dostupnost MHD.

Rezervovat ubytování v APARTHOTEL GEO - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2022 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah