HOTEL ELYSEE - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Luxusní hotel situovaný v samém srdci Prahy – přímo na Václavském náměstí poskytuje svým hostům kontakt s historickým a obchodním centrem města. Národní muzeum, Staroměstské náměstí nebo Státní opera se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu stejně jako všechny 3 trasy pražského metra. Hotel disponuje 63 elegantně a stylově zařízenými pokoji a 15 luxusními apartmány s parketovou podlahou. K dispozici jsou pokoje pro handicapované. Hotel nabízí dva salónky s celkovou kapacitou 40 osob a prostornou snídaňovou místnost, která může být využita také pro jednání, prezentace, společenské akce či menší konference. Wi-Fi internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Vzhledem ke svému výhodnému umístění (v pasáži Jalta), poskytuje Hotel Elysee svým hostům celou řadu doplňkových služeb – fitness, kadeřnictví, restaurace a kavárny, divadlo, atd.

HOTEL ELYSEE ubytování v hotelu

Vybavení pokojů * Satelitní TV * Telefon s přímou provolbou * Trezor * WiFi internetové připojení (zdarma) * Minibar * Příslušenství pro přípravu kávy a čaj * Pracovní stůl a židle * Koupelna se sprchou nebo vanou a WC * Hotelové přezůvky * Vyhřívaný koupelnový žebřík * Vysoušeč vlasů * Parkety

Recepce

Recepce je otevřena nonstop.

Gastronomie

Snídaně formou bufetu je podávána v prostorné hotelové snídaňové restauraci od 7:00 do 10:30.

Okolí hotelu a Praha

Hotel Elysee se nachází v centru Prahy, přímo na známém Václavském náměstí; nejlepším nákupním centru v Praze. Všechny hlavní atrakce města jako je Národní muzeum nebo Staroměstské náměstí jsou vzdáleny jen pár minut chůze od hotelu.

Rezervovat ubytování v HOTEL ELYSEE - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah