HOTEL OSVIT - Mladá Boleslav

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Nový hotel v klidné části města Mladá Boleslav

HOTEL OSVIT je vzdálený pouhé 3 km od centra Mladé Boleslavi. V bezprostřední blízkosti je automobilový závod ŠKODA AUTO a. s. , člen koncernu Volkswagen, vzdálený pouhé 3 minuty. Dále Servisní tréninkové centrum ŠKODA AUTO a. s. , vzdálené minuty od hotelu.

Hotel je zařízený v manažerském stylu, použity jsou kvalitní materiály a vybavení. Stabilní Wi-Fi zdarma a parkování zdarma v areálu hotelu na hlídaném parkovišti je samozřejmostí. Každý z pokojů má vlastní kuchyňskou linku s nadstandardním vybavením pro přípravu vlastních pokrmů a nápojů. K dispozici je 27 pokojů s celkovou kapacitou 37 lůžek. Hotel je určen jak pro jednotlivce hledající příjemné místo pro přenocování či pobyt, pro manažery na cestách s možností bydlet ve dvoulůžkovém pokoji s odděleným lůžkem v každém z pokojů, tak pro manželé a páry, kteří hledají prostorné pokoje Delux. Snídani si lze objednat a je servírována přímo na pokoj.

HOTEL OSVIT se nachází ve Středních Čechách necelou hodinu jízdy z centra Prahy po dálnici E65. Hotel je otevřený od začátku roku 2016 a svým pojetím a stylem vybavení je spíše manažerským hotelem. K dispozici je 27 pokojů s celkovou kapacitou 37 lůžek. Ubytovací prostory jsou v pěti nadzemních podlažích, součástí vybavení hotelu je samozřejmě i výtah.

V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost – zdravotnická zařízení, pobočky bank, restaurace, obchody, čerpací stanice, sportovní centrum a autobusová zastávka vzdálená pouhých 100 metrů od hotelu.

Snídaně jsou servírovány v uzavřených boxech umístěných do stylových proutěných košíků. Nebudeme vás rušit, snídani najdete před dveřmi pokoje.

Národní přírodní památka Radouč se rozkládá na části skalnatého svahu na levém břehu údolí Jizery v bezprostřední blízkost okraje města Mladá Boleslav. Od hotelu OSVIT je vzdálená pouhých 300 m. Zřízena byla v roce 1977 k ochraně význačných vápnomilných a teplomilných společenstev opukových skal s ojedinělým výskytem devaterky poléhavé (Fumana procumbens) v Čechách.

HOTEL OSVIT ubytování v hotelu

Našim cílem je krátkodobé, ale hlavně dlouhodobé ubytování. Pokoje jsou plně vybaveny i pro delší pobyty. Na objednání zajistíme snídaně na pokoj, pravidelné praní a žehlení prádla a další hotelové služby dle domluvy.

K dispozici máme 17 jednolůžkových pokojů, 6 dvoulůžkových pokojů Delux s manželským lůžkem a 4 apartmány s oddělenými lůžky v každé z místností.

Všechny pokoje mají vlastní kuchyňský kout plně vybavený kvalitními spotřebiči a kuchyňským náčiním.

Recepce

Recepce je otevřena:

Po - Pá: 6:00 - 22:00

So - Ne: 6:00 -22:00

Rezervovat ubytování v HOTEL OSVIT - Mladá Boleslav

Nejbližší ubytování v Mladé Boleslavi a okolí

Ubytování Mladá Boleslav

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah