PENZION ZEEMAN - Studená

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion Zeeman najdete na břehu rybníka v líbezné krajině jižních Čech mezi Telčí a Jindřichovým Hradcem v městečku Studená. Celoročně nabízíme ubytování v 6 apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňkou.

Kemp se nachází na pozemku u penzionu na břehu rybníka. Nabízíme místo pro 4 až 5 karavanů. Místo pro karavan vám rádi vybereme. K dispozici je elektrické připojení, sprcha a wc. Hosté penzionu i kempu mohou během svého pobytu využít zastřešenou terasu, kde jsou připraveny tradiční holandské a české společnské hry. V případě potřeby je možné se připojit na internet. Za mírný poplatek můžete využít saunu.

PENZION ZEEMAN ubytování v pensionu

Kapacita penzionu je 6 apartmánů. Jeden z apartmánů je zařízený jako bezbariérový. Celkem se u nás může ubytovat 30 osob. Každý z apartmánů má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, wc a umyvadlem, malou kuchyňku s chladničkou, jídelní stůl a posezení. Tři apartmány jsou dvolůžkové s možností přistýlek. Další jsou čtyřlůžkové s možností přistýlky. Každý apartmán má samostatně regulovatelné podlahové vytápění a vlastní vstup a patro s ložnicí. Ložnici je možné také připravit v přízemí.

Recepce

8 00 - 20 00

Gastronomie

Rádi vám také na základě vaší objednávky připravíme snídani nebo nachystáme večerní grilování.

Okolí pensionu a Studená

Penzion naleznete na břehu rybníka v městečku Studená. V okolí jsou skvělé cyklostezky, volejbalové hřiště

Rezervovat ubytování v PENZION ZEEMAN - Studená

Nejbližší ubytování v Studené a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah