HOTEL VYSEHRAD - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Vyšehrad **** se nachází v blízkosti Kongresového centra Praha a národní kulturní památky Vyšehrad - opevněné skály nad Vltavou s překrásným výhledem na Prahu.

Hotel Vyšehrad **** byl otevřen v roce 1995 a je zařízen v dekorativním stylu 19. století. Hotel se nachází v blízkosti Kongresového centra Praha a národní kulturní památky Vyšehrad - opevněné skály nad Vltavou s překrásným výhledem na Prahu. Propracovaný interiér hotelu má tradiční design a vyzařuje pocit nadčasové elegance a stylu. Vysehrad Hotel nabízí k ubytování 42 pokojů. Ve 4 patrech hotelu jsou k dispozici 4 jednolůžkové pokoje, 37 dvoulůžkových a 1 apartmá.

Svůj den v Praze můžete začít snídaní podávanou formou bufetu od 7.00 do 10.00, naplánovat prohlídku Prahy s volným přístupem na internet a po prohledávání tohoto nádherného města se uvolnit v našem lobbi baru.

Hotel se nachází 5 minut chůze od dvou stanic metra trasy C - Pražského povstání a Vyšehrad, pouhé 2 stanice metrem trasy C do historického a kulturního centra Prahy - Václavského náměstí. Historická oblast Vyšehrad je vzdálena 10 minut chůze od hotelu.

Vyšehrad park nabízí fantastický výhled na Pražský hrad a úchvatné panorama města. Můžete si zde odpočinout a vychutnat krásu Prahy historické a místní kultury, nemluvě o nakupování v famozním nákupním centru "Arkády", které se nachází v pěší vzdálenosti od hotelu.

HOTEL VYSEHRAD ubytování v hotelu

Hotel Vyšehrad Praha nabízí ubytování ve 42 pokojích. Ve 4 patrech vybavených hotelovým výtahem se nacházejí 4 jednolůžkové pokoje, 37 dvoulůžkových pokojů a 1 apartmá.
Hotelové pokoje jsou vybaveny: telefonem s přímou volbou, satelitní televizí, minibarem, koupelny mají buď vanu, nebo sprchový kout, WC, a vysoušeč vlasů. Vysokorychlostní intrnetové připojení také s použitím hotelového počítače, který je umístěn v hale.

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Gastronomie

Hosté mohou začít svůj den bohatou snídaní formou bufetu v restauraci, kde se podává česká a mezinárodní kuchyně. K dispozici je také lobby bar podávající různé nápoje.

Okolí hotelu a Praha

Hotel se nachází 5 minut chůze od dvou stanic metra trasy C - Pražského povstání a Vyšehrad, pouhé 2 stanice metrem trasy C do historického a kulturního centra Prahy - Václavského náměstí. Historická oblast Vyšehrad je vzdálena 10 minut chůze od hotelu.

Rezervovat ubytování v HOTEL VYSEHRAD - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah