HOTEL DANUBIUS HVĚZDA-NEAPOL - Teplá

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Jedinečný lázeňský hotel Danubius Hvězda je ukázkou unikátní lázeňské architektury a historickým skvostem v centru Mariánských Lázní.

Již od roku 1905 jeden z nejoblíbenějších hotelů města. Solná jeskyně a nové Aqua wellness centrum s největším bazénem v Mariánských Lázních. Hotel Danubius Hvězda nabízí 239 luxusních pokojů, restaurace Franz Josef + Sissi, lobby bar, kavárna Imperial, atrium. Vstup do bazénu (největší v Mariánských Lázních) s různými vodními a rehabilitačními atrakcemi, whirlpoolem, 2 saunami, parní lázní, tepidáriem a relaxačními prostory.

Léčení a wellness: minerální koupele, slatinné zábaly, procedury z přírodního CO2, elektroterapie, magnetoterapie, oxygenoterapie, různé druhy masáží, slide-styler, kosmetika, pedikúra, parafango a jedinečná solná jeskyně.

Pravidelně kulturní a animační programy, taneční večery a programy pro děti. Dětský koutek. WiFi připojení na internet zdarma. Hotel je nekuřácký.

HOTEL DANUBIUS HVĚZDA-NEAPOL ubytování v hotelu

Hotel Danubius Hvězda dispunuje těmito pokoji:

SUPERIOR PLUS JEDNOLŮŽKOVÝ
Sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi internet, minibar, sejf, fén, župan, froté pantofle.

SUPERIOR PLUS DVOULŮŽKOVÝ
Sprcha nebo vana, televize, telefon, Wifi internet, minibar, sejf, fén, župan, froté pantofle.

JUNIOR SUITE
Vana, televize, telefon, Wifi internet, minibar, sejf, fén, župan, froté pantofle. Velké rohové pokoje.

Gastronomie

Exkluzivní ambiente restaurace s původními interiéry a štukovaným stropem, česká i mezinárodní kuchyně, výběr z dietních jídel. Kapacita restaurace je 250 míst. Součástí hotelu je také
LOBBY LOUNGE, který nabízí pravou lázeňskou atmosféru s příjemným posezením a nabídkou nápojů, internetový koutek a TV.

Okolí hotelu a Teplá

Mariánské Lázně jsou nesporně jedním z nejkouzelnějších lázeňských míst v České republice. Historie lázní není dlouhá, je však o to zajímavější. Na místě, kde ještě v 18. století převažovaly bažiny a nepropustné lesy, vzniklo elegantní město s moderními budovami a velkým zájmem veřejnosti.
Lázeňská atmosféra přelomu 19. a 20. století zůstala zachována až dodnes. Její atmosféru si můžete vychutnat v sekci Střípky a perličky. O významných osobnostech, které Mariánské Lázně pravidelně navštěvovaly, se dozvíte v sekci Kniha hostů.
Mariánské Lázně se v současnosti vrací k lázeňství a cestovnímu ruchu jako ke své dominantně a pro zachování jedinečných přírodních podmínek byla omezena průmyslová výroba.
Město svým návštěvníkům nabízí řadu možností sportovního i kulturního vyžití.

Rezervovat ubytování v HOTEL DANUBIUS HVĚZDA-NEAPOL - Teplá

Nejbližší ubytování v Teplé a okolí

Ubytování Teplá

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah