APARTMÁNY KARLŮV MOST - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Charles Bridge Apartments nabízí ubytování v Praze 200 metrů od Karlova mostu. Má bezplatné Wi-Fi a všechny jednotky mají posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. K dispozici je také kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, toustovačem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Každá jednotka má vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma. K Charles Bridge Apartments patří také dětské hřiště. Pronájem auta je k dispozici a oblast je oblíbená pro golf a cyklistiku.

APARTMÁNY KARLŮV MOST ubytování v apartmánu

Charles Bridge Apartments nabízí ubytování v Praze 200 metrů od Karlova mostu. Má bezplatné Wi-Fi a všechny jednotky mají posezení se satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. K dispozici je také kuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, toustovačem, lednicí a rychlovarnou konvicí. Každá jednotka má vlastní koupelnu s toaletními potřebami zdarma.

Gastronomie

Každý apartmán má k dispozici kuchyňku, vybavenou mikrovlnnou troubou, toustovačem, lednicí a rychlovarnou konvicí. V blízkosti apartmánů se nachází mnoho restauračních zařízení.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmány se nachází necelých 100 metrů od Karlova mostu. Pražský hrad se nachází 600 metrů od Charles Bridge Apartments. Nejbližší letiště je Letiště Václava Havla Praha, 10 km od apartmánů.

Rezervovat ubytování v APARTMÁNY KARLŮV MOST - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah