HOTEL PALATIN - Sadov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Palatin se nachází v samém centru Karlových Varů u proslulé promenády a v těsné blízkosti Mlýnské kolonády. Všechny pokoje nabízejí bezplatné bezdrátové připojení k internetu.

Každý pokoj je komfortně vybavený satelitní TV, bezplatným sejfem a minibarem.

Našim hostům servírujeme bohatou snídani od 7:00 - 11:00

Hosté hotelu Palatin obdrží slevu na léčení a wellness procedury v Zámeckých Lázních a v Alžbětiných lázních.

Čtyřhvězdičkový Garni Hotel Palatin disponuje 16 moderními dvoulůžkovými pokoji rozdělenými na kategorie Comfort a luxusnější Superior a 1 prostorným třílůžkovým apartmá s vlastní kuchyňkou.

Váš osobní automobil můžete za poplatek bezpečně zaparkovat v podzemních garážích hotelu Thermal vzdálených od hotelu přibližně 600 metrů či bezplatně na některé z okolních ulic.

HOTEL PALATIN ubytování v hotelu

V každém z pokojů a apartmá Garni Hotelu Palatin naleznete vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem, bezplatné bezdrátové připojení k internetu, minibar, telefon a vysoušeč vlasů. V pokojích Superior se můžete kochat výhledem na kolonádu a v apartmá využít plně vybavenou kuchyňku.

V hotelu je Vám k dispozici trezor, úschovna zavazadel, prádelna, služba žehlení, solárium a masáže. Rádi Vám zde také zarezervují vstupenky na kulturní i sportovní a zorganizují exkurze.

Recepce

8:00 -00:00

Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů podávaná v místní jídelní hale. V blízkosti hotelu si pak můžete pochutnat na pokrmech české i mezinárodní kuchyně v restauracích Salvator, Chebský dvůr či Promenáda.

Okolí hotelu a Sadov

V Karlových Varech se rozhodně nudit nebudete. jen pár kroků od hotelu můžete obdivovat sílu Vřídla tryskajícího horkou vodu až do výšky 12 metrů, projít se po Mlýnské kolonádě, vystoupat na rozhlednu Diana, ze které je nádherný výhled na celé město, ochutnat Becherovku v Jan Becher Muzeu či navštívit sklářskou huť a muzeum sklárny.

Rezervovat ubytování v HOTEL PALATIN - Sadov

Nejbližší ubytování v Sadově a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah