ČAJKOVSKIJ APARTMENTS - Brno

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartmánový dům Čajkovskij je moderní nově zrekonstruovaný dům s několika apartmány, které jsou kompletně zařízené s plně vybavenou kuchyní. Nabízíme menší apartmán Studio ale také větší mezonetový apartmán Deluxe. Kromě doplňkových služeb Vám rádi připravíme snídani dle Vašeho výběru.

Apartmánový dům Čajkovskij se nachází na strategickém místě města Brna u sjezdu z městského okruhu, ale přitom v klidné ulici bez hluku z dopravy, tramvají a podobně. Parkování je možné zdarma přímo před domem. Díky městskému okruhu se rychle dostanete kamkoliv v Brně a to jak do centra, tak i na druhou stranu k Brněnské přehradě.

Nabízíme Vám několik apartmánů různých velikostí, všechny s vlastním sociálním zázemím a plně zařízeny spotřebiči včetně kuchyňského vybavení. Každý apartmán má svoji vlastní zabezpečenou síť s rychlostí až 40Mbit/s.

Kromě běžných služeb (úklid, snídaně) Vám nabízíme i speciální služby jako například vyzvednutí popřípadě odvoz na letiště (Brno, Praha, Vídeň a Bratislava), vypůjčení jízdních kol, šampaňské na ledu, kytice pro partnerku, catering dle domluvy, sladkosti různého druhu anebo jakékoliv Vaše přání, na kterém se předem domluvíme.

Stálým hostům nabízíme několik slevových kupónů.

ČAJKOVSKIJ APARTMENTS ubytování v apartmánu

Každý pokoj má své sociální zázemí a je kompletně zařízen s plně vybavenou kuchyní. Samozřejmostí je LED televize s 30 programy a vysokorychlostní Wifi připojení k internetu s rychlostí až 40Mbit/s. Kromě spotřebičů jako je lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, toustovač, rychlovarná konvice, je v kuchyni také kávovar Tassimo.

Recepce

PO-NE 10:00 -20:00

Gastronomie

Připravíme Vám několik druhů snídaní dle Vašeho výběru.

Okolí apartmánu a Brno

V okolí apartmánového domu Čajkovskij je veškerá občanská vybavenost. Na hlavní ulici, která nyní prochází kompletní rekonstrukcí, najdete vyhlášené restaurace, cukrárku, kavárnu, pizzerii a také prodejnu čerstvých ryb. Za domem je Wilsonův les, kam můžete na procházku. Projít se můžete až do vyhlášeného parku Kraví hora, kde můžete navštívit Hvězdárnu a planetárium s interaktivním promítáním néjen vesmírných pořadů. Chůzí se také dostanete na jednu z nejvíce navštěvovaných brněnských památek hrad Špilberk.

Rezervovat ubytování v ČAJKOVSKIJ APARTMENTS - Brno

Nejbližší ubytování v Brně a okolí

Ubytování Brno

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah