HOTEL SINGER - Ludvíkov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Citlivě a vkusně zrekonstruovaný Hotel Singer naleznete v klidné obci Ludvíkov jen pár kilometrů od Vrbna pod Pradědem. Vzhledem ke svému umístění v samém srdci Jeseníků je přímo předurčen stát se ideálním místem pro letní i zimní dovolenou.

Klidná obec Ludvíkov pod Pradědem (tedy i Hotel Singer) je vzdálena necelé tři kilometry od vyhlášeného lázeňského města Karlova Studánka, do města Vrbno pod Pradědem jsou to necelé dva kilometry. Pro milovníky zimních sportů je snadno dosažitelné lyžařské středisko Ovčárna a cesta autem na nejvyšší horu Moravy Praděd zabere necelých patnáct minut. To samozřejmě není vše, co Jeseníky nabízejí. Naše milé recepční Vám s radostí doporučí některý z mnoha dalších výletů do okolí.

HOTEL SINGER ubytování v hotelu

Pokoje i apartmány jsou vybaveny vším potřebným, co potřebujete k pohodlnému a klidnému pobytu. Balkon nebo terasa, záleží na vašem výběru. Mezi další vybavení pokojů patří velké zrcadlo na celou postavu, speciálně zhotovené přikrývky a ložní prádlo, výběr ze dvou typů polštářů, volný přístup na internet, dobře zásobený minibar, televizní přijímač se satelitním příjmem, značková koupelnová kosmetika, pracovní stůl s pohodlnou židlí a pohodlná sedací souprava a křesla. V pokojích i apartmánech se nekouří!

Recepce

Recepce otevřena denně od 7.30 hodin do 22.00 hodin.

Gastronomie

O hosty hotelové restaurace pečuje tým zkušených profesionálů, který vám vytvoří nezapomenutelnou atmosféru a připraví speciality z mezinárodní i tradiční české kuchyně.

Rezervovat ubytování v HOTEL SINGER - Ludvíkov

Nejbližší ubytování v Ludvíkově a okolí

Ubytování Ludvíkov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah