HOTEL KAREL IV - Turnov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Karel IV. v Turnově má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti v blízkosti rozlehlého parku, na který navazuje údolí řeky Jizery.
Od hotelu vede řada dobře značených stezek, které lze využít jak pro turistiku, tak i pro výlety na horských kolech.
Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky – Českého ráje a má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí. Spoustu možností bohatého turistického i kulturního vyžití dává množství přírodních zajímavostí (Hruboskalské skalní město, Klokočské a Betlémské skály, Suché skály, Drábské světničky…), zámků (Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Dětenice, Mnichovo Hradiště…), hradů (Kost, Valdštejn…), zřícenin (Trosky, Frýdštejn, Zbirohy, Rotštejn, Valečov, Vranov…). Navštívit můžete také mnohá muzea, objekty lidové architektury, židovské a církevní památky nebo technické památky. To vše a mnoho dalšího čeká jen na vás.

Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti.

Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10×5 m, dětské brouzdaliště 3×2 m. V našem hotelu je možné pořádat různá firemní školení, konference, oslavy výročí nebo jazykové kurzy.

HOTEL KAREL IV ubytování v hotelu

V hotelu je 18 dvoulůžkových a 6 třílůžkových pokojů, 2 apartmá a 1 dvoulůžkový pokoj pro osoby tělesně postižené.

Všechny pokoje mají sociální zařízení, TV+SAT, wifi a malou chladničku. Hostům je k dispozici výtah.

V depandanci jsou 4 studia – 1 třílůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje s vybaveným kuchyňským koutem, WC, sprchou, TV+SAT, wifi a teráskou
a
5 apartmánů pro 4 osoby – ložnice, vybavená kuchyňka, jídelna s TV+SAT, wifi, WC, sprcha (4 apartmány mají 2 oddělené ložnice).

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Hotelovým hostům je k dispozici venkovní bazén 10×5 m, dětské brouzdaliště, kolárna a parkoviště.

Recepce

Recece je v provozu od 7.30 do 22hodin.

Gastronomie

Součástí hotelu je restaurace, vhodná pro firemní školení, konference, oslavy výročí, jazykové kurzy, relaxační pobyty.

Okolí hotelu a Turnov

Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky - Českého ráje - má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí.
Velké množství přírodních rarit: Hruboskalsko, Skalní město, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, hrady Kost, Valdštejn, zříceniny Trosky, Frýdštejn, Zbirohy a mnohé další dávají možnost bohatého kulturního i turistického vyžití.

Rezervovat ubytování v HOTEL KAREL IV - Turnov

Nejbližší ubytování v Turnově a okolí

Ubytování Turnov

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah