APARTMENTS NO. 59 LOKET

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o apartmánu

Popis ubytování

Apartments No. 59 Loket stylově zařízené apartmány v blízkosti hradu Loket. Pokoje jsou inspirovány historií, středověkem, ale zároveň Vám nabídnou komfort moderní doby.

Poloha No. 59 Loket je uprostřed historického centra města. Hrad Loket je cca 30m, náměstí cca 20m, letní loketský amfiteátr je cca 150m a nejbližší restaurace je přímo přes ulici.

Z oken pokojů je výhled do parku a také na hrad Loket.

Celková kapacita našeho domu jsou 5 apartmánů až pro 20 osob. Pokoje mají vlastní koupelny a malé kuchyňské zázemí.

K dispozici jsou také ručníky a osušky a další potřeby.

APARTMENTS NO. 59 LOKET ubytování v apartmánu

Celková kapacita našeho domu jsou 5 apartmánů až pro 20 osob. Pokoje mají vlastní koupelny a malé kuchyňské zázemí.

APARTMÁN 1- K dispozici jsou dva malé dvoupokojové apartmány s kapacitou každého pro dvě až čtyři osoby.

Ložnice je vybavena dvoulůžkovou postelí. Dále je zde šatní skříň. Na stylových nočních stolcích jsou lampičky. Ložnice je oddělena od společenského pokoje. Druhý, obývací pokoj je s malou kuchyní. Zde je možnost přistýlky pro další dvě osoby.

Obývací pokoj je vybaven pohovkou a televizorem, dále jídelním stolem. Kuchyňská linka je opatřena malou lednicí, dvouplotýnkovou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a samozřejmostí je základní kuchyňské náčiní. Koupelna nabízí sprchový kout a toaletu. K dispozici jsou také ručníky a osušky a další potřeby.

APARTMÁN 2-K dispozici jsou dva velké dvoupokojové apartmány s kapacitou každého pro dvě až čtyři osoby.

Ložnice je vybavena dvěmi dvoulůžkovými postelemi. Dále je zde šatní skříň. Na stylových nočních stolcích jsou lampičky. Ložnice je oddělena od společenského pokoje. Druhý, obývací pokoj je s malou kuchyní.

Obývací pokoj je vybaven pohovkou a televizorem, dále jídelním stolem. Kuchyňská linka je opatřena malou lednicí, dvouplotýnkovou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a samozřejmostí je základní kuchyňské náčiní. Koupelna nabízí sprchový kout a toaletu.

APARTMÁN DELUXE- K dispozici je jeden podkrovní apartmán s kapacitou pro dvě až čtyři osoby.

První ložnice tohoto bytu je vybavena dvoulůžkovou postelí, kde samozřejmostí jsou lůžkoviny. Dále je zde velká šatní skříň a šuplíková starožitná komoda. Na stylových nočních stolcích jsou lampičky a tato ložnice je vybavená TV. Místnost je oddělena od společenských prostor.

Druhá ložnice se nachází v mezonetu bytu a je vybavena dvoulůžkovou postelí. Z této ložnice je výhled na hrad Loket. Tento prostor je otevřený a je z něj pohled do celého stylového apartmánu shora.

Obývací pokoj je vybaven velkou pohovkou, televizorem a hifi soustavou. Dále je zde prostorný pracovní stůl s knihovnou a jídelní kout pro čtyři osoby.

Kuchyňský kout je ve své podstatě součástí obývacího pokoje. Prostorná nerezová linka je vybavena indukční varnou deskou, digestoří, pečící troubou, lednicí s mrazákem a myčkou nádobí. Kuchyně je zcela vybavena vč. mycích prostředků a samozřejmostí jsou i základní potraviny jako káva, čaj, cukr a sůl. Jako dárek je pro vás připraven také balíček dalších potravin.

Koupelna nabízí nejen sprchový kout a toaletu, je vybavena také vanou.

Rezervovat ubytování v APARTMENTS NO. 59 LOKET

Nejbližší ubytování v Lokti a okolí

Ubytování Loket


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah