PENZION U SPLAVU - Loket

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion U Splavu nabízí ubytování v západočeském městě Loket.

Penzion U Splavu nabízí bezplatné Wi-Fi možnost venkovního posezení pod altánem s grilem. Na každém patře je k dispozici kompletně vybavena kuchyň včetně spotřebičů Bezplatné parkování je přímo u penzionu na oploceném pozemku, který je na noc pod uzamčením. Penzion se nachází v klidné části města přímo u řeky Ohře (možnost rybaření) a pod lesem (možnost houbaření) a přitom do historického centra je to pouze 300 metrů. 100 m od penzionu se nachází půjčovna lodí, 50m autobusová zastávka a vlaková, kde je přímé spojení do Karlových Varů a Sokolova.
Letiště Karlovy Vary je 11 km daleko.

PENZION U SPLAVU ubytování v pensionu

Penzion nabízí jeden studiový apartmán s vlastní kuchyňským koutem, koupelnou s vanou, WC a předsíňkou. Dále tři pokoje na společným patře, kde dva pokoje mají společnou koupenu a WC kam se vstupuje ze společné chodby, kde je zároveň kompletně vybavený kuchyňský kout pro tři pokoje. Poslední pokoj má samostatnou koupelnu s vanou a WC. Pokoje i celé patro jsou pod uzamčením.

Recepce

Otevírací doba je od 8 do 20 hod.

Okolí pensionu a Loket

Penzion se nachází v klidné části města u řeky Ohře a jen 250 m od náměstí. Nejbližším letištěm je letiště Karlovy vary vzdálené 11 km.

Rezervovat ubytování v PENZION U SPLAVU - Loket

Nejbližší ubytování v Lokti a okolí

Ubytování Loket

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah