PRAGUE TRENDY - APARTMENTS - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto
  • Praha (654)
  • >>> Josefov (129)
  • >>> PRAGUE TRENDY - APARTMENTS - Praha

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion Alfa je zmodernizovaný penzion v samém středu hlavní pěší kolonády, nádherného parku s fontánou a pramenem v lázeňském městě Poděbrady.

Penzion Alfa se nachází na klidném místě pěší kolonády, blízko Květinových hodin v lázeňské čtvrti Poděbrad a nádherně upraveného parku s pramenem a oku lahodící stříkající fontánou. V bezprostřední blízkosti najdete restaurace, kavárny, cukrárny i bary. Služeb Wellness centra v přízemí penzionu s řadou léčebných i zkrášlujících procedur vč. masáží, hydromasáží a koupelí je možné využít předem na objednávku či již v předplaceném slevovém wellness balíčku. Ubytování je možné bez snídaně i se snídaní do pokoje za příplatek. Pouhých 400 m jsou břehy Labe lákající sportovce na cyklo a in-line stezky. Zámek Poděbrady je taktéž v pěší vzdálenosti.

Pohodlí a klid nabízí ubytování v 16 příjemně a útulně zařízených pokojích s vlastní koupelnou, pohodlným sezením, smart TV a vysokorychlostním Wi-Fi zdarma v celém objektu. Některé pokoje dále disponují ledničkou a varnou konvicí. V některých pokojích je možné ve večerních hodinách pozorovat realistické hvězdné nebe. Krásný výhled do parku z francouzských oken umocňuje relaxaci a lázeňskou pohodu tohoto města.

Parkování vozů v areálu je pod nočním uzamčením a zpoplatněno. Vlakové a autobusové nádraží je v 3-minutové pěší vzdálenosti.

Na nákupy můžete zajít do nejbližšího supermarketu Albert a dalších malých obchůdků. Příjemné posezení na zahrádkách Vás mile osvěží po procházkách městem a lěčebných procedurách.

PRAGUE TRENDY - APARTMENTS ubytování v pensionu

V Penzionu Alfa je k dispozici 16 útulných pokojů vždy s vlastní koupelnou, rozložené do dvou pater a přístupné po schodišti. Pokoje rozdělujeme na jednolůžkové a dvoulůžkové s výhledem na město a do parku. Každý pokoj je vybaven pohodlným sezením, smart TV s plochou obrazovkou a vysokorychlostním Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají navíc ledničku a varnou konev. Většina dvoulůžkových pokojů má luxusní dvoulůžka boxpring. V prvním patře se nachází mimo jiné dvoulůžkové manželské pokoje Superior s luxusními a extra velkými polohovacími postelemi. Penzion také nabízí pokoje s balkónem s jedinečným sezením a výhledem na kolonádu a do parku. Součástí každého dvoulůžkového pokoje je nově zrekonstruovaná koupelna se sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů. V některých pokojích je možné ve večerních hodinách pozorovat realistické hvězdné nebe. Jednolůžkové pokoje jsou k dispozici také se sprchou, toaletou a vysoušečem vlasů.

Gastronomie

Předem domluvené a zpoplatněné snídaně podávané na pokoj.

Rezervovat ubytování v PRAGUE TRENDY - APARTMENTS - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah