HOTEL SHERWOOD - Vojkovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Sherwood poskytuje komfortní ubytování v obci Vojkovice.

Hotel Sherwood je situován uprostřed zeleně v obci Vojkovice. Ubytování je poskytováno ve dvou až pětilůžkových pokojích s vlastní koupelnou. Na receprci lze zakoupit malé občerstvení a nealkoholické nápoje. Milovníci vína ocení možnost posedět v nově otevřeném vinném sklípku. Společenská místnost s kapacitou 25 osob je vhodná i pro firemní či soukromé akce. Využívat lze také zahradu, kde si děti užijí malé dětské hřiště a dospělí zatím mohou odpočívat u grilování. Parkování přímo u hotelu. Možnost zapůjčení hotelového auta. Wifi připojení k internetu.

HOTEL SHERWOOD ubytování v hotelu

K ubytování je připraveno 9 pokojů (4× dvoulůžkový, 3× třílůžkový, 2× pětilůžkový). Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchou / vanou a WC. Ve všech pokojích je také TV a rychlovarná konvice.

Gastronomie

K ubytování lze objednat snídani formou švédských stolů, případně oběd a večeři v 50 mzdálené hospůdce u řeky Ohře, nebo vinárně " U Kamily".

Okolí hotelu a Vojkovice

Poloha obce zasazená do hlubokého údolí řeky Ohře, jenž obklopují lesy Doupovských vrchů a Krušných hor, je vyhledávána zejména milovníky přírody a vodáckého sportu. Mezi oblíbené cíle výletů patří Andělská hora, Šemnická skála, hrad Loket či Hauštejn. Za zmínku stojí také muzeum Mattoni v obci Kyselka (7 km). V zimním období je v okolí v provozu několik lyžařských areálů, mezi ten neoblíbenější patří např. lyžařský areál Neklid. V zimě běžecké tratě Krušnohorské magistrály lze využívat i v létě, kdy se z nich stanou cyklotrasy.

Rezervovat ubytování v HOTEL SHERWOOD - Vojkovice

Nejbližší ubytování ve Vojkovicích a okolí

Ubytování Vojkovice

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah