PENSION FONTÁNA - Poděbrady

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Fontána je umístěn v centru města Poděbradys výhledem na lázeňský park. Nabízíme příjemné ubytování v moderním pensionu.

Na každém pokoji je sprcha, WC, lednice, SAT TV, ručníky a WIFI zdarma. V pensionu je k dispozici dětská postýlka zdarma. Penzion je nekuřácký.

V okolí je možnost provozovat sporty jako je cyklistika, in-line bruslení, golf, tenis, squash, fitness nebo plavání v aquaparku Kolín. Můžete si také užívat procházek parkem a polabskou přírodou nebo pohody lázeňského města.

Parkování je zajištěno u penzionu. Max. však pro automobily do váhy tun. Parkování pro větší vozidla je nutná řešit telefonicky po dohodě s recepcí.

PENSION FONTÁNA ubytování v pensionu

Každý pokoj je vybaven vlastním moderním sociálním zařízením - koupelnou se sprchovým koutem a WC (s ručníky), lednicí a TV (digitální SAT).

Ze všech pokojů situovaných v průčelí pensionu je výhled do parku, z pokojů na opačné straně domu je výhled do zahrady.

Recepce

Recepci přímo v pensionu nemáme, ubytování je na telefonu.

Gastronomie

V bezprostřední blízkosti penzionu je množství výtečných restaurací či jednoduchých stravoven, např:

- jídelna Hotelové školy, kde je možno si objednat i snídaně

- restaurace Alegro, která poskytuje ubytovaným v našem penzionu slevu

Okolí pensionu a Poděbrady

Chcete prožít klidnou dovolenou, aktivní víkend nebo dámskou/pánskou jízdu v centru Poděbrad, s výhledem na lázeňský park?

Relaxujte. Proložte svůj pobyt lázeňskou kúrou v podobě léčebné koupele nebo uvolňující masáže. Poté můžete navštívit vyhlášený lázeňský park, kde zejména v době lázeňské sezóny probíhají četné kulturní i koncertní programy.

Poznávejte. Projděte se po lázenské kolonádě, od náměstí k nádraží, podél historických květinových hodin. Cestou se můžete zastavit v jedné z mnoha kaváren a užít si příjemně volného dne.

Sportujte. Využíjte vyhlášené cyklostezky podél Labe, zvláště pak na kolečkových bruslích. I další turistické trasy jsou tím pravým aktivním odpočinkem. Ani příznivci golfu, tenisu, squashe a dalších sportů nepřijdou v Poděbradech zkrátka.

V létě se můžete koupat v písčitém koupališti Na Jezeře. V případě nepříznivého počasí navštivte Prahu, jejíž dostupnost po dálnici je 30 min. , nebo můžete využít častého vlakového, či autobusového spojení.

Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou.

Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark. Moderní aquapark ve dvacet kilometrů vzdáleném Kolíně je další alternativou.

Příznivci golfu mohou zkusit jedno z nejhezčích 18 jamkových hřišť v Čechách, včetně výukové louky s instruktorem. K dispozici jsou tenisové kurty místního oddílu, nebo squash centrum, fitness centrum, minigolfové hřiště, volně přístupný skatepark. Zájemci o jízdu na koni mohou využít služeb poděbradského jezdeckého klubu. K rybolovu láká řeka Labe, případně Jezero.

Turistickým cílem, je procházkou podél Labe jeho soutok s Cidlinou a dále zbytky historického hradiště Slavníkovců v Libici nad Cidlinou. Na této trase se můžete svézt motorovým vláčkem, případně restaurační lodí Král Jiří. Za shlédnutí stojí také poděbradský zámek s nově rekonstruovanými prostorami památníku krále Jiřího z Poděbrad. Milovníkům historie se nabízí návštěva Polabského muzea i skanzenu v nedalekém Přerově nad Labem.

Nákupní centrum Albert je od pensionu vzdáleno 50 metrů - má otevřeno 7 dní v týdnu.

Rezervovat ubytování v PENSION FONTÁNA - Poděbrady

Nejbližší ubytování v Poděbradech a okolí

Ubytování Poděbrady

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah