HOTÝLEK NA MLÝNĚ - Cotkytle

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotýlek leží v malebné krajině CHKO Orlicko a díky tomuto výhodnému umístění poskytuje mnoho možností jak letní tak zimní rekreace - v blízkosti jsou rozlehlé skiareály, běžkařské tratě, turistické stezky či cyklostezky po kterých se můžete vydat zkoumat krásy přírody Orlických hor a užít si čerstvý horský vzduch.

Nabízíme ubytování v 11 pokojích, se standardním vybavením, kde naleznete dostatek soukromí i pohodlí. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Dále v Hotelu naleznete restauraci, bar s kulečníkem, dvě letní terasy, dětský koutek, lyžárnu a kolárnu. Milovníci aktivního odpočinku určitě ocení naší venkovní plochu ke cvičení. Pro nejmenší návštěvníky máme připraven dětský koutek. Samozřejmostí je naše domácí kuchyně, kterou si můžete vychutnat formou plné penze, polopenze či pouhé snídaně - strava je podávána v restauraci. Posedět můžete i v baru, kde je dostupná hotelová Wi-Fi. Hotýlek je výhradně nekuřácký a to ve všech prostorách.

Pro děti: dětský koutek; klouzačka, dětský bazének, venkovní hračky; petangue, kriket; dětské hry, omalovánky, pastelky; šipky, badminton.

Zábava a aktivity: kulečník, WiFi, taneční prostor, venkovní opékání buřtů; míčové hry (volejbal, fotbal) ; venkovní terasa s lehátky na opalování.

HOTÝLEK NA MLÝNĚ ubytování v hotelu

Celkem 11 pokojů s kapacitou až 45 lůžek (na 9 pokojích vlastní TV). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení na pokoji. V některých pokojích je sedací vana včetně sprchy s umyvadlem a WC, ohřev vody el. bojlerem.

Gastronomie

Přímo v hotýlku standartně podáváme snídaně (formou švédského stolu), obědy i večeře. Restaurace s kulečníkem a s barem je přímo v hotýlku. Naše česká domácí kuchyně určitě potěší vaše chuťové pohárky.

Rezervovat ubytování v HOTÝLEK NA MLÝNĚ - Cotkytle

Nejbližší ubytování v Cotkytli a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2019 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah