GRANDHOTEL AMBASSADOR NÁRODNÍ DŮM - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Čtyřhvězdičkový Grandhotel Ambassador se nachází v samém centru Karlových Varů a nabízí vysoký standard hotelových, lázeňských a společensko-kulturních služeb.

Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneem a wellness centrem a vlastním parkováním.

Wellness s bazénem (10×4 m) a 4 saunami, gym, kosmetika, thajské masáže, komplexní lázeňský balneoprovoz s kapacitou až 1.00 0 procedur denně. Grandhotel Ambassador Národní dům nabízí vysoký standard lázeňský služeb, založených na nejmodernějších balneologických principech s využitím místního léčivého zdroje - termální minerální vody. Nově vybudované centrum Ambassador Grand Spa pod vedením opravdových odborníků se zaměřuje na poskytování komplexní lázeňské péče a svými léčebnými i relaxačními procedurami uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Součástí je SLAVNOSTNÍ SÁL ORPHEUM, vyjímečný svou architekturou, historický slavnostní sál Orpheum s kapacitou až 700 míst navazuje na tradici světoznámého varieté. Sál je vhodný pro pořádání kongresových, prezentačních i společenských akcí, plesů, představení a koncertů. Nabízí různé možnosti různých typů stolového uspořádání i podmínky pro využití moderní techniky. Dále samostatně využitelné multifunkční salonky s kapacitou 50, 100 a 20 osob jsou vzájemně propojitelné do jednoho funkčního celku využitelného např. pro společenskou akci pro víc než 1.00 0 osob.

Ceny za pokoj a noc a zahrnuje ubytování se snídaní, welcome drink, městský poplatek a DPH.

GRANDHOTEL AMBASSADOR NÁRODNÍ DŮM ubytování v hotelu

Klimatizované pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou, telefonem, posezením a minibarem. Koupelna zahrnuje vanu nebo sprchu, fén a bezplatné toaletní potřeby.

Gastronomie

Stravování v restaurantu Julius Zeyer probíhá formou nabídkových (rautových) stolů. Kapacita je 84 míst. Součástí restaurace je letní venkovní zahrádka s nabídkou denního menu pro více než 40 hostů.

Stylová kavárna ve stylu Artdeco se širokou nabídkou kávy, kvalitních čajů a moučníků a cukrářských delicates nabízí příjemné posezení na 80-ti místech i kavárna GC má svou letní zahrádku se 40-ti místy.

Noční bar s živou hudbou (4× až 5× týdně) nabízí bohatý výběr tuzemských i zahraničních vín, míchaných nápojů, rumů a Champagne. Připraven výběr z kulinářských specialit, jako jsou domácí hamburgery, grilovaná masa ap. Kuchyně bude hostům dispozici až ranních hodin. Taneční parket je připraven pro návštěvníky k tanci.

Okolí hotelu a Karlovy Vary

Grandhotel Ambassador Národní dům naleznete v jednom z nejznámějších lázeňských měst s dlouholetou tradicí, ve městě se světoznámým názvem Karlovy Vary.
Hotel se nachází 120 km od mezinárodního letiště Václava Havla v Praze, 10 km od mezinárodního letiště Karlovy Vary a 4 km od hlavního vlakového nádraží v Karlových Varech. Pro vjezd osobním vozem k hotelu není potřeba zvláštní povolení do lázeňské zóny.
Okolí hotelu poskytuje jedinečnou možnost pro odpočinek, návštěvu historických měst a památek. V blízkosti hotelu se nachází muzeum Becherovky, sklárna Moser, církevní památky, kolonády, překrásné historické budovy. Osvěžující procházky po lázeňských lesech s možností odpočinku ve výletních altáncích a fascinující pohledy z vyhlídek a rozhleden vás načerpá nevídanou energií.

Rezervovat ubytování v GRANDHOTEL AMBASSADOR NÁRODNÍ DŮM - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah