HOTEL BAT - Mladá Boleslav

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel BAT Mladá Boleslav se nachází v klidné části města. Pokud hledáte soukromí a klid, tak je náš hotel určen pro Vás. Zaručujeme Vám úplné soukromí v hotelu a hotelové restauraci, která slouží výhradně hotelovým hostům. Hotel je provozován s osobním přístupem ke každému hostu. Celý hotel je určen pouze pro hotelové hosty, případně jejich návštěvy. Díky malé kapacitě hotelu se veškeré úsilí vyvíjí ke spokojenosti hostů.

V ceně pokojů je zahrnuta snídaně, parkování v hotelovém areálu, Wifi internet (zdarma), venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou a protiproudem. Hotelový hosté mohou využít dvou venkovních grilů, které se nacházejí na terase hotelové restaurace a v okrasné zahradě. Hotelovým hostům zaručujeme absolutní soukromí.

HOTEL BAT ubytování v hotelu

Ubytování v osmi dvoulůžkových pokojích. Vybaveno manželskou postelí s ortopedickou zdravotní matrací. Vybavení pokojů: TV, SAT, Trezor, Wifi Internet (zdarma), fén, WC, tři pokoje s vanou, čtyři pokoje se sprchovým koutem. Jeden pokoj vybaven hydro-masážní vanou. Při větším počtu hotelových hostů grilování zdarma. .

Gastronomie

Hotelová Restaurace je určena pouze pro hotelové hosty. Otevírací doba pondělí až pátek od 18:00 do 21:00. Sobota a neděle zavřeno. Restauraci lze pronajmout na pořádání školení, podnikových nebo soukromých večírků, narozeninových oslav, rodinných oslav, svateb, rautů a smutečních hostin. S možností grilování a po dohodě s využitím venkovního bazénu.

Rezervovat ubytování v HOTEL BAT - Mladá Boleslav

Nejbližší ubytování v Mladé Boleslavi a okolí

Ubytování Mladá Boleslav

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah