APARTMÁN „U LVA“ - Praha

Více o apartmánu

Popis ubytování

Krásný prosluněný Apartmán „U Lva“ nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Apartmán se nachází na Praze 5 v nádherném neoklasicistním domě z konce 18 století po celkové rekonstrukci mezi ulicemi Holečkovou a Plzeňskou, nedaleko známé vily Bertramka. Dvě stě metrů od apartmánu se nachází tramvajová zastávka U Zvonu, a pak pouhé dvě stanice tramvají vás spojí s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov u stanice metra Anděl na trase B.

Apartmán „U Lva“ je ideálním místem k pobytu během Vaší dovolené či služební cesty.

Krásný prosluněný Apartmán „U Lva“ se nachází na Praze 5 v nádherném neoklasicistním domě z konce 18 století po celkové rekonstrukci mezi ulicemi Holečkovou a Plzeňskou, nedaleko známé vily Bertramka.

Apartmán „U Lva“ se nachází blízko centra, jen 15 minut tramvají od Karlova Mostu nebo Václavského náměstí. Dvě stě metrů od apartmánu se nachází tramvajová zastávka U Zvonu (linky č. 4, 9, 10, 16, a 58, 59), a pak pouhé dvě stanice tramvají vás spojí s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov u stanice metra Anděl na trase B. Rodina s dítětem zde může navštívit Království Železnic a jedinečný model Prahy v měřítku 1: 1000

Apartmán „U Lva“ je dobrým výchozím bodem pro milovníky procházek po Praze, kteří se odsud snadno dostanou k nábřeží Vltavy (most Palackého). Apartmán je vzdálen pouhých 2,2 km od Petřínské rozhledny nebo 3,5 km od Pražského hradu. Zároveň sousedí s Petřínskými sady a zahrady Kinského (15 minut chůze).

Součástí apartmánu „U Lva“ je obývací pokoj, kuchyňsky kout, koupelna se sprchovým koutem a oddělený pokojíček vhodný k ubytování třetí osoby do výšky 140 cm na rozkládacím gauči.

Stylově zařízený obývací pokoj nabízí možnost volby - manželská postel nebo dvě oddělené postele. Pro Vaše pohodlí matrace položíme na stranu střední nebo tuhé tvrdosti. Závěsy umožnují oddělit prostor určený ke spaní od kuchyňské zóny. Apartmán „U Lva“ zdobí staré tužkové kresby pražských domů z čtyřicátých let od Bohumíra Kozáka. TV s plochou obrazovkou má vestavěné Wi-Fi a je na flexibilním držáku, který Vám umožní ji sledovat z libovolného místa. Hustě tkané závěsy na oknech kompletně ztmavují místnost a poskytují komfortní spánek i za slunečného dne.

Pro příjemný pobyt na dvě noci, týden nebo dokonce na celou sezonu Apartmán „U Lva“ nabízí ubytování s možností vlastního stravování, kde je jídelní stůl se židlemi, kuchyňský kout s varnou deskou a troubou, digestoří, a vestavěnou chladničkou s mrazákem. Nechybí tu ani mikrovlnná trouba, toustovač nebo termokonvice. Maximální pohodlí vaření zaručí kompletní sortiment potřeb do kuchyně pro hosty a jejich případnou návštěvu.

Cena ubytování zahrnuje Wi-Fi, vše pro přípravu kávy a čaje, toaletní a kuchyňské potřeby. V apartmánu „U Lva“ jsou pro hosty připraveny mapy Prahy. V koupelně je k dispozici vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko. Pozorní hosté ocení trezor na notebook, univerzální zásuvkový adaptér, lékárničku, dodatečné polštáře a dětskou pojistku na varnou desku.

V okolí domu je veřejné neplacené parkování v ulicích Holečkova nebo U Tyrše.

Apartmán „U Lva“ je skvělou volbou pro hosty, které zajímá kompletní vybavenost, rozumný přístup k nákladům na pobyt, samostatnost a pohodlí jako doma.

Přeji Vám příjemný pobyt!

APARTMÁN „U LVA“ ubytování v apartmánu

Součástí apartmánu „U Lva“ je obývací pokoj, kuchyňsky kout, koupelna se sprchovým koutem a oddělený pokojíček vhodný k ubytování třetí osoby do výšky 140 cm na rozkládacím gauči.

Stylově zařízený obývací pokoj nabízí možnost volby - manželská postel nebo dvě oddělené postele. Pro Vaše pohodlí matrace položíme na stranu střední nebo tuhé tvrdosti. Závěsy umožnují oddělit prostor určený ke spaní od kuchyňské zóny. Apartmán „U Lva“ zdobí staré tužkové kresby pražských domů z čtyřicátých let od Bohumíra Kozáka. TV s plochou obrazovkou má vestavěné Wi-Fi a je na flexibilním držáku, který Vám umožní ji sledovat z libovolného místa. Hustě tkané závěsy na oknech kompletně ztmavují místnost a poskytují komfortní spánek i za slunečného dne.

Pro příjemný pobyt na dvě noci, týden nebo dokonce na celou sezonu Apartmán „U Lva“ nabízí ubytování s možností vlastního stravování, kde je jídelní stůl se židlemi, kuchyňský kout s varnou deskou a troubou, digestoří, a vestavěnou chladničkou s mrazákem. Nechybí tu ani mikrovlnná trouba, toustovač nebo termokonvice. Maximální pohodlí vaření zaručí kompletní sortiment potřeb do kuchyně pro hosty a jejich případnou návštěvu.

Okolí apartmánu a Praha

Apartmán „U Lva“ je dobrým výchozím bodem pro milovníky procházek po Praze, kteří se odsud snadno dostanou k nábřeží Vltavy (most Palackého). Apartmán je vzdálen pouhých 2,2 km od Petřínské rozhledny nebo 3,5 km od Pražského hradu. Zároveň sousedí s Petřínskými sady a zahrady Kinského (15 minut chůze).

Pamětihodnosti v blizkem okolí:
- Vila manželů Duškových Bertramka, v níž na konci 18. století pobýval Wolfgang Amadeus Mozart,
- Park Sacré Coeur někdejšího kláštera,
- Karpatský chrám sv. Archanděla Michaela převezený z Podkarpatské Rusi,
- Letohrádek Kinských a Švýcárna se zahradou,
- Klamovka, klasicistní letohrádek s romantickými památníky,
- Kaple Nejsvětější Trojice (U Nesypky) klasicistní kostelík Malostranského hřbitova.

Rezervovat ubytování v APARTMÁN „U LVA“ - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2018 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah