SPA HOTEL ZÁMEK LUŽEC - Nejdek

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Přímo v srdci Krušných hor, ve vzdálenosti 12 km od světoznámého lázeňského střediska Karlovy Vary, kam za se za rekreací a léčbou sjíždějí návštěvníci z celého světa, naleznete SPA hotel zámek Lužec****.
SPA hotel Zámek Lužec**** disponuje celkem 62 pokoji s různou úrovní vybavení, jedinečnou atmosférou která zdůrazňuje jejich originalitu.
V přízemí SPA hotelu zámek Lužec**** se nalézá multifunkční zdravotnický a balneologický provoz o velikosti 800 metrů čtverečních, který je vybaven vším potřebným pro Váš léčebný pobyt i odpočinek. Hostům jsou k službám připraveni kvalifikovaní pracovníci, maséři, stejně jako plavecký bazén, sauny a fitness sál. Nedotčená příroda, čerstvý horský vzduch, pramenitá voda a ticho posiluje terapeutický účinek na zdraví a celkovou harmonii.

SPA hotel Zámek Lužec**** nabízí kromě odpočinku i konferenční sál pro vaše obchodní jednání, konference, kongresy apod. včetně audio a video techniky. K dispozici jsou dvě konferenční místnosti: Konferenční sál Panorama se 140 místy a salonek Václava II. se 22 místy.
SPA hotel zámek Lužec**** Karlovy Vary nabízí svým hostům bezplatné parkoviště pro osobní vozy i parkovací stání pro autobusy. Hotelové parkoviště je navíc zabezpečeno monitorovacími systémy.

SPA HOTEL ZÁMEK LUŽEC ubytování v hotelu

SPA hotel zámek Lužec**** disponuje celkem 62 pokoji s různou úrovní vybavení, jedinečnou atmosférou která zdůrazňuje jejich originalitu.

Pokud se rozhodnete se ubytovat ve SPA hotelu zámek Lužec ****, máte na výběr ze 62 pokojů a apartmánů, z nichž každý je útulně zařízen se zvláštním důrazem na komfort hosta. Všechny pokoje jsou zabezpečeny elektronickým systémem čipových karet, který bdí nad Vaším bezpečím a chrání Váš majetek. Pokojový nábytek je vyroben z masivního dřeva. Mimo toto je vybaven každý jednotlivý pokoj koupelnou s vanou nebo sprchou, satelitní televizí, telefonem, internetovým připojením, minibarem a pokojovým trezorem. Pokud se rozhodnete pro dovolenou s rodinou či pracovní cestu - Váš pobyt ve SPA hotelu Zámek Lužec **** učiní Vaši cestu nezapomenutelnou!

Recepce

Recepce je otevřena 24 hodin denně.

Gastronomie

Prioritou SPA hotelu Zámek Lužec je spokojený host a maximální kvalita poskytovaných služeb a pokrmů. Základem a standardem našich kuchyní je široká nabídka čerstvých a ekologicky čistých potravin od našich regionálních farmářů. Osobně známe všechny naše dodavatele potravin, víme jakou péči a starostlivost věnují svým výrobkům, a tímto také garantují vysokou kvalitu svých produktů. Požadujeme, aby všichni farmáři a dodavatelé potravin dodávali pouze potraviny, které nejsou geneticky modifikovány.
Náš kolektiv je stále připraven zrealizovat Vaše specifická přání, jako jsou rodinné oslavy, party, rauty, recepce, firemní večírky, bankety ale také velké firemní akce.

Okolí hotelu a Nejdek

Přímo v srdci Krušných hor, ve vzdálenosti 12 km od světoznámého lázeňského střediska Karlovy Vary, kam za se za rekreací a léčbou sjíždějí návštěvníci z celého světa, naleznete SPA hotel zámek Lužec****. Okolí hotelu je ideální pro rybolov, lov zvěře, houbaření či turistiku. Blízké okolí nabízí celou řadu sportovního vyžití - golf, tenis, cykloturistika, jízda na koni, Nordic Walking, vyhlídkové lety balónem apod.

Rezervovat ubytování v SPA HOTEL ZÁMEK LUŽEC - Nejdek

Nejbližší ubytování v Nejdku a okolí

Ubytování Nejdek

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah