LA BALLERINA HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Luxusně a komfortně vybavený La Ballerina Hotel se nachází v blízkosti řeky Vltavy, jen pár kroků od slavného Tančícího domu. legantní, centrálně situovaný hotel disponuje 5 kategoriemi pokojů od Deluxe až po Apartmány, vhodné jak pro obchodní cestující tak i rodiny s dětmi.

Luxusně a komfortně vybavený La Ballerina Hotel se nachází v blízkosti řeky Vltavy, jen pár kroků od slavnéhoTančícího domu, který projektoval známý architekt Frank Gehry. Elegantní, centrálně situovaný hotel disponuje 5 kategoriemi pokojů od Deluxe až po Apartmány, vhodné jak pro obchodní cestující tak i rodiny s dětmi.

Špičkově vyškolený personál se postará o zajištění a poskytnutí vysoké úrovně nabízených služeb. Bude nám ctí se o vás během Vašeho pobytu postarat a naplnit Vaše očekávání. Hotel je vybaven nejnovějšími technologiemi a je ideální, pro ty kteří preferují moderní, ale zároveň stylový a výhodně umístěný hotel v centru Prahy. Vše je garantováno prvotřídní kvalitou a ojedinělostí v oboru pohostinnosti, kterou Vám může nabídnout pouze Alchymist Luxury Group.

LA BALLERINA HOTEL ubytování v hotelu

Deluxe pokoje disponují postelí velikosti „queen“ anebo dvěma oddělenými postelemi. Pokoje jsou prostorné a doplněné koupelnou v moderním pojetí, dekorované v elegantním stylu a nabízí doplňky, které by měly být pro městský luxusní hotel samozřejmostí. Všechny kategorie pokojů jsou vybaveny varnou konvicí pro možnost přípravy čaje nebo kávy, připojením wi-fi a satelitní TV.

Pokoj Balerína je velmi elegantní a prostorná kategorie pro Váš pobyt v Praze. Pokoje jsou vybaveny postelemi velikosti „queen“, nebo dvěma oddělenými postelemi, některé pokoje této kategorie disponují také rozkládacím sofa pro možnost ubytování třetí osoby. Pokoje Balerína jsou vybaveny šatnou a moderní koupelnou. Všechny kategorie pokojů jsou vybaveny varnou konvicí pro možnost přípravy čaje nebo kávy, připojením wi-fi a satelitní TV.

Romantické pokoje Balerína jsou dekorovány v romantických barvách Bordeaux se zdobenými stropy a klenutými okny. Je to pokoj hodící se pro výjimečné příležitosti jako jsou například zásnuby nebo jiné krásné okamžiky spojené s oslavou lásky a partnerství. Disponuje postelí velikostí „king“, šatnou, elegantní a moderní koupelnou. Všechny kategorie pokojů jsou vybaveny varnou konvicí pro možnost přípravy čaje nebo kávy, připojením wi-fi a satelitní TV.

Pokoj „City“ je jedno-ložnicové apartmá s odděleným obývacím pokojem. Je to velmi prostorné apartmá, které vám dá pocítit komfort a útulnost domova. Disponuje postelí velikosti „queen“, nebo dvěma oddělenými postelemi. V obývacím pokoji je k dispozici rozkládací sofa s možností ubytování třetí osoby či dvou dětí. Všechny kategorie pokojů jsou vybaveny varnou konvicí pro možnost přípravy čaje nebo kávy, připojením wi-fi a satelitní TV.

Královské apartmá s terasou je skvostný pokoj, který nabízí fantastický výhled na Pražský Hrad a jiné Pražské pamětihodnosti. Je ideálním řešením ubytování pro rodinu s dětmi anebo také pro pár, který si chce užít prostorné apartmá s možností ranní snídaně na terase či společné chvíle při sklence dobrého vína a neopakovatelnou vyhlídkou na noční Prahu. Všechny kategorie pokojů jsou vybaveny varnou konvicí pro možnost přípravy čaje nebo kávy, připojením wi-fi a satelitní TV.

Rezervovat ubytování v LA BALLERINA HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah