HOTEL LAURETTA - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o rekreačním zařízení

Popis ubytování

Nově zrestaurovaný čtyřhvězdičkový hotel Hotel Lauretta ****, který se nachází přímo v centru Karlových Varů, na velmi reprezentativním místě (5 minut pěší chůze od kolonády s léčivými prameny). Svým hostům hotel nabízí komfortní ubytování v jednotlivých pokojích a to pro 40 osob.

Budova hotelu je hodnotnou architektonickou památkou. Byla postavena na začátku dvacátého století ve stylu moderny a zrestaurována pod dozorem orgánu památkové péče tak, aby byly zachovány všechny cenné architektonické prvky.

Od roku 2014 mohou hosté také využívat služby našeho nového balneocentra. Hotel Lauretta vám nabízí pohodlné ubytování, osobní přístup ke každému hostu a obsluhu na prvotřídní úrovni.

HOTEL LAURETTA ubytování v rekreačním zařízení

3× jednolůžkové pokoje
Zařízení pokojů je sladěno do příjemné škály barev, převažují pastelové, světlé a krémové odstíny.

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, WC, vysoušečem vlasů, TV se satelitním přijímačem, minibarem, trezorem, telefonem s přímou telefonní linkou a WIFI připojením k internetu.

14× Dvoulůžkové pokoje

V tomto pokoji jsou vám k dispozici 2 rozměrné postele o šířce 140 cm (které je možné rozdělit nebo spojit).

Gastronomie

Hoteloví hosté si mohou pochutnat na jídlech mezinárodní kuchyně v hotelové restauraci se 40 místy. Prvotřídní hotelová restaurace zaujme pestrou nabídkou kulinářských lahůdek a jídel klasické mezinárodní kuchyně, které připravuje náš šéfkuchař z kvalitních a čerstvých surovin.

V letním období je jim k dispozici také otevřená terasa, kde si mohou odpočinout.
Příjemné prostředí nabízí i Lobby bar s 15 místy.

Okolí rekreačního zařízení a Karlovy Vary

Lázeňská léčba

Základem karlovarské lázeňské léčby je pitná kůra. Unikátní složení horkých karlovarských pramenů stimuluje zpracování tuků a cukrů v organizmu a příznivě ovlivňuje činnost orgánů trávicí soustavy.

Návštěva lázní Karlovy Vary se doporučuje zejména pro:

pacienty s nemocemi trávicího ústrojí – žaludeční vředy, vřed dvanácterníku, gastritida, zánětlivá onemocnění žaludku, nespecifická zánětlivá onemocnění střev, záněty slinivky břišní, chronické záněty střev/zácpa, průjem, stavy po operaci trávicího traktu, nemoci jater, stavy po infekční žloutence pacienty s metabolickými poruchami – cukrovka, dna, porucha trávení tuků, obezita pacienty s nemocemi pohybového ústrojí – kloubů a páteře

V nabídce jsou tradiční formy léčby:

koupele – uhličité, perličkové, vířivé s přírodními léčivými přísadami, hydroxer /koupel s podvodní vířivou masáží/ druhy masáží – klasické, reflexní, podvodní termoterapie – bahenní zábaly sauna, vířivka

Rezervovat ubytování v HOTEL LAURETTA - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2023 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah