HOTEL LAURETTA - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o rekreačním zařízení

Popis ubytování

Pokud hledáte ubytování v centru města, nabízí se Vám řada možností, mezi kterými vyniká Villa Lauretta. Nacházíme se v samém srdci Karlových Varů a nabízíme stylové a pohodlné pokoje, které zajisté splní veškeré Vaše potřeby.

Budova hotelu je hodnotnou architektonickou památkou. Byla postavena na začátku dvacátého století ve stylu moderny a zrestaurována pod dozorem orgánu památkové péče tak, aby byly zachovány všechny cenné architektonické prvky.

Kromě kvalitního ubytování Vám poskytneme i prvotřídní služby, abyste si návštěvu u nás užili naplno. S radostí Vám přejeme příjemný pobyt v Karlových Varech a těšíme se na Vaši návštěvu v našem hotelu.

HOTEL LAURETTA ubytování v rekreačním zařízení

Dvoulůžkový pokoj Superior - Tento pokoj nabízí pohodlné a kvalitní ubytování na 15-20 m² s balkonem. Pokoj je elegantně zařízen a disponuje soukromou koupelnou se sprchou. Přestože se jedná o nejmenší typ pokoje, hosté si mohou užít prvotřídní pohodlí a komfort, který nabízíme ve všech našich pokojích.

Dvoulůžkový pokoj Deluxe - Pokoj nabízí prostorné a elegantní ubytování o rozloze 25-30 m². Pokoj je elegantně zařízen a disponuje soukromou koupelnou s vanou. Všechny pokoje mají balkon s krásným výhledem. Pokoj Deluxe je ideální volbou pro ty, kteří hledají větší prostor a luxusní ubytování.

Junior Suite - Pokoj nejvyšší kategorie Junior Suite je skvělou volbou pro ty, kteří hledají luxusní a prostorné ubytování. Junior Suite nabízí elegantní prostor o rozloze 35-40 m² s velkou postelí, křeslem a pohodlnou rozkládací pohovkou. Pokoj má soukromou koupelnu s vanou a všechny pokoje disponují také balkonem s výhledem na okolí hotelu. Junior Suite je nejlepší volbou, pokud si chcete užít krásné ubytování a přitom mít dostatek prostoru k odpočinku a relaxaci.

Okolí rekreačního zařízení a Karlovy Vary

Lázeňská léčba

Základem karlovarské lázeňské léčby je pitná kůra. Unikátní složení horkých karlovarských pramenů stimuluje zpracování tuků a cukrů v organizmu a příznivě ovlivňuje činnost orgánů trávicí soustavy.

Návštěva lázní Karlovy Vary se doporučuje zejména pro:

pacienty s nemocemi trávicího ústrojí – žaludeční vředy, vřed dvanácterníku, gastritida, zánětlivá onemocnění žaludku, nespecifická zánětlivá onemocnění střev, záněty slinivky břišní, chronické záněty střev/zácpa, průjem, stavy po operaci trávicího traktu, nemoci jater, stavy po infekční žloutencepacienty s metabolickými poruchami – cukrovka, dna, porucha trávení tuků, obezitapacienty s nemocemi pohybového ústrojí – kloubů a páteře

V nabídce jsou tradiční formy léčby:

koupele – uhličité, perličkové, vířivé s přírodními léčivými přísadami, hydroxer /koupel s podvodní vířivou masáží/druhy masáží – klasické, reflexní, podvodnítermoterapie – bahenní zábalysauna, vířivka

Rezervovat ubytování v HOTEL LAURETTA - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah