SPORTHOTEL RELAX - Veletov

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

SPORTHOTELU RELAX se nachází nedaleko Kolína v klidné obci Veletov. Hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastní koupelnou se sprchovým koutem.

Uvnitř hotelu se nachází sauna a fitness. V letních měsících můžete využít tenisový kurt, který se nachází hned u hotelu.

Hosté mohou využít zcela zdarma soukromé parkoviště a internetové připojení Wi-Fi, které je dostupné v celém hotelu. Milovníci cyklistiky si mohou zapůjčit v hotelu kola a vyrazit prozkoumat Polabskou cyklostezku.

Nově je pro Vás otevřen salonek s kapacitou 50 osob vhodný pro pořádání rodinných oslav, menších svateb, rautů, firemních večírků apod.

SPORTHOTEL RELAX ubytování v hotelu

Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV s digitálním vysíláním. Zdarma si můžete zapůjčit i přenosný počítač nebo můžete využít internet přímo na pokoji.

Gastronomie

Pokud máte chuť na sklenku dobrého vína, tak navštivte hotelovou restauraci, která nabízí tradiční českou kuchyni a kontinentální snídaně. Součástí hotelové restaurace je bar a venkovní terasa. K dispozici je salonek s kapacitou 22 míst pro konání školení, seminářů (možnost zapůjčení multimediální projekce) a menších oslav.

Rezervovat ubytování v SPORTHOTEL RELAX - Veletov

Nejbližší ubytování Veletov a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah