AURA PALACE - Karlovy Vary

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Lázeňský hotel AURA PALACE****se nachází v samém srdci historické a lázeňské zóny Varů, 100m od hlavního pramene Vřídla (72°C), v bezprostřední blízkosti léčebných pramenů i velkolepých kolonád. Přesto nabízí intimní atmosféru a klid pro Váš pobyt i léčení, a to i díky blízkosti barokního kostela sv. Máří Magdalény, se kterým sousedí. Jedinečná poloha hotelu umožňuje pohodlné každodenní absolvování pitné kůry u pramenů a zároveň dovoluje formou procházek dosáhnout všech turistických, památkových i nákupních cílů.

Lázeňský hotel AURA PALACE**** je pro milovníky klasického stylu, krásy, klidného prostředí a harmonické nálady ideální volbou. Mimořádná kombinace současného a starožitného stylu láká znovu a znovu nejen milovníky ale také znalce.

Vzájemné působení estetiky, moderního prostředí a kvalitních služeb, napomáhá k odpočinku a léčení jak fyzického tak duchovního stavu člověka. Hotel se nachází v blízkosti kostela Marii Magdalény (architekt Kilian Ignac Dincenhover 1732-1736) i hlavního pramene „Vřídlo“ (72C°) – jeden z příznaků představující působení GENIUS LOCI, který zde vládne.

Neoddělitelnou součástí Aura Palace je dependance Apartment hotel Festival, který se nachází nedaleko od hotelu Aura Palace. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu - WiFi, které je dostupné v celém hotelu zdarma. Parkování je možné za příplatek v areálu hotelu.

AURA PALACE ubytování v hotelu

Pro hosty je zde připraveno luxusní ubytování v komfortních a elegantně zařízených pokojích kategorie de luxe a apartmánech. Každý z nich má svůj vlastní styl a je vybaven s maximální péčí a důrazem na detail, abyste se zde cítili co možná nejlépe.

АPARTMÁ S ARKÝŘEM - Komfortně zařízené dvoupokojové apartmá s arkýřem o celkové ploše 44,5 m². Pokoj vybaven pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokojích dané kategorii, rozměr dvoulůžka 180×200 cm s možnosti oddělených posteli - twin bed. V obývacím pokoji je možné zajistit dvě místa navíc na rozkládací sedačce. Obývací pokoj a ložnice jsou rozděleny dveřmi. Koupelna s vanou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.

АPARTMÁ - Prostorný dvoupokojový apartmán s francouzským balkonem, překrásným výhledem na kostel sv. Máří Magdalény, o celkové ploše 41,70 m2. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokoji dané kategorie dvoulůžková postel je 180×200 cm, s možností oddělených postelí - twin bed. V obývacím pokoji je možné zajistit další dvě mista na rozkládací pohovce. Obývací pokoj a ložnice je oddělena dveřmi. Koupelna s vanou, WC, bidetem, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - Útulné pokoje s celkové ploše 21 až 23 m², s výhledem na město a kostel sv. Máří Magdalény, nebo s výhledem do klidného dvora. Některé pokoje mají francouzské okno. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokojích dané kategorie jsou k dispozici dvoulůžkové postele - twin bed - dvoulůžko 180×200 cm, s možností oddělených lůžek; king-size - spojené dvoulůžko o rozměru 180×200 . Koupelna s vanou nebo sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi. Poznámka: Přistýlka není možná.

TŘÍLŮŽKOVÝ POKOJ - Útulný pokoj o celkové ploše 31 m² s francouzským balkonem a výhledem do klidného dvora. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. V pokoji je dvoulůžková postel 180×200 cm, s možností oddělených postelí - twin bed a jedním samostatným lůžkem 90×200 cm. Koupelna s vanou / sprchou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.

JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ - Jednolůžkový pokoj o celkové ploše 20 m² s francouzským oknem a výhledem do klidného dvora. Pokoje jsou vybaveny moderním pohodlným světlým nábytkem, TV-satelitem, telefonem, mini-barem, trezorem, internetem. Pokoj nabízí jednolůžkovou postel 120×200 cm. Koupelna s vanou, WC, vysoušečem vlasů, ručníky, župany a pantoflemi.

Recepce

24 hodin denně

Gastronomie

Skvělé gurmánské speciality v podobě speciálních lázeňských diet Vám připraví a naservíruje tým našich zkušených kuchařů v naší stylové dvoupatrové restauraci GRAND RESTAURANT, kde se rovněž podávají snídaně formou rautových stolů. Součástí hotelového komplexu je i prvotřídní restaurace U KŘIŽOVNÍKŮ v podobě středověké krčmy Řádu Křižovníků s červenou hvězdou. Zdejší vyhlášená kuchyně poskytuje kulinářské zážitky jak hotelovým hostům, tak návštěvníkům ze širokého okolí. Velmi oblíben je také hotelový lobby bar, který se stal vyhledávaným místem příjemného posezení a obchodních schůzek u dobré kávy či horké čokolády.

Rezervovat ubytování v AURA PALACE - Karlovy Vary

Nejbližší ubytování v Karlových Varech a okolí

Ubytování Karlovy Vary


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah