PENSION EDINBURGH - Mariánské Lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Edinburgh leží přímo v centru známého lázeňského města Mariánské Lázně uprostřed lesů a udržovaných parků a nabízí ubytování v 6 plně vybavených pokojích.

Pension byl zrekonstruován do své původní podoby tak, jak byl na začátku minulého století postaven, při zachování všech původních stavebních prvků, jako např. velké a prostorné masivní dveře, vysoké stropy, prostorné a dominantní schodiště s litinovým zábradlím, dekorativní doplňky schodiště z pravého broušeného kamene, dřevěné leštěné podlahy, špaletová dřevěná okna s mosaznými doplňky, ručně kované kliky, mozaiková původní dlažba na chodbách a další.

Hosté mají kdykoliv k dispozici telefon a zdarma k použití internet. Zajišťován je i transport po městě a na přání dovoz i odvoz na letiště i jinam po celé ČR dle přání hostů.

Parkování je zajištěno na vlastním pozemku a po celou noc je parkoviště osvětleno.

V letním období jsou k dispozici dvě terasy, z čehož jedna je určena převážně pro hosty penzionu a podávají se na ní snídaně.

V penzionu jsou k dispozici mapy a veškeré potřebné informace, týkající se jak přímo Mariánských Lázní, tak i okolí. Přímo v penzionu je půjčovna horských kol a k dispozici jsou taktéž mapy s vyznačenými cyklostezkami.

PENSION EDINBURGH ubytování v pensionu

Všechny pokoje jsou standardně vybaveny TV s digitálním sat. příjmem, sprchami s vodní masáží, pokojovým trezorem, termostaty pro regulaci teploty, župany a minibarem.

Gastronomie

SCOTTISH PUB je umístěn přímo v pensionu a je otevřen od 16 hod do pozdních večerních hodin. Je zde k dostání největší výběr alkoholických i nealkoholických nápojů v Mariánských Lázních včetně šedesáti druhů whisky.

Rezervovat ubytování v PENSION EDINBURGH - Mariánské Lázně

Nejbližší ubytování v Mariánských Lázních a okolí

Ubytování Mariánské Lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah