PENSION RIEGER - Kyselka

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion Rieger najdete nedaleko Karlových Varů ve vesnici Radošov na řece Ohři. Díky své poloze, přímo v podhůří Krušných hor, je náš penzion dobrým východiskem při putování za krásami Karlovarského kraje, Doupovských a Krušných hor nebo Slavkovského lesa a to v zimě i v létě.

V penzionu Rieger bude atmosféra Vašeho pobytu rodinná a budete se u nás cítit jako doma. Nabízíme pronájem jednotlivých pokojů i celého domu pro větší skupiny, rodinné oslavy a firemní akce.

Můžete u nás strávit příjemnou dovolenou s dětmi. Děti mají k dispozici velkou zahradu, prolézačky či trampolínu. K zapůjčení máme několik dětských postýlek a interiér penzionu je přízpusoben pro pohyb dětí.

I cyklisté, lyžaři, vodáci a motorkáři jsou vítáni. Pro cyklisty máme připravený stojan na kola ve dvoře penzionu. Pro lyžaře pak možnost uschování lyží v domě. Vodáci mohou uschovat lodě pohodlně ve dvoře a vysušit výstroj v penzionu.

PENSION RIEGER ubytování v pensionu

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ - Pokoje jsou vybaveny dvěma lůžky, která je možné uspořádat jako manželskou postel nebo oddělit. Možností je přistavení další přistýlky nebo dětské postýlky. Součástí pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC. Na pokojích je TV a internet (WIFI). K dispozici jsou osušky, vysoušeč vlasů, žehlící prkno, žehlička.

DVOULŮŽKOVÉ STUDIO - Studio je vybaveno dvěma lůžky, která je možné uspořádat jako manželskou postel nebo oddělit. Možností je přistavení další přistýlky nebo dětské postýlky. Součástí studia je vlastní koupelna se sprchou a WC. Studio má vlastní vybavený kuchyňský kout s varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Do studia je bezbariérový přístup a také vstup přímo ze zahrady. Ve studiu je TV a internet (WIFI). K dispozici jsou osušky, vysoušeč vlasů, žehlící prkno, žehlička.

APARTMÁN S 1 LOŽNICÍ - První apartmán je vybaven manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro dva. Druhý apartmán je vybaven čtyřmi lůžky, která je možné uspořádat do manželských postelí nebo oddělit. Možností je přistavení další přistýlky nebo dětské postýlky. Součástí apartmánu je vlastní koupelna se sprchou a WC. Apartmán má vlastní vybavený kuchyňský kout s varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Z apartmánu je vstup na balkón odkud je výhled do okolí. V apartmánu je TV a internet (WIFI). K dispozici jsou osušky, vysoušeč vlasů, žehlící prkno, žehlička.

APARTMÁN SE 2 LOŽNICEMI - Apartmán má dva samostatné pokoje, každý se dvěma lůžky, která je možné uspořádat do manželských postelí nebo oddělit. Možností je přistavení další přistýlky nebo dětské postýlky. Součástí apartmánu je vlastní koupelna se sprchou a oddělené WC. Apartmán má vlastní kuchyň s varnou deskou, varnou konvicí a mikrovlnkou. Do apartmánu je bezbariérový přístup. apartmánu je TV a internet (WIFI). K dispozici jsou osušky, vysoušeč vlasů, žehlící prkno, žehlička.

Recepce

do 21.00 hod

Gastronomie

Ubytovaným hostům poskytujeme snídaně

Rezervovat ubytování v PENSION RIEGER - Kyselka

Nejbližší ubytování v Kyselce a okolí

Ubytování Kyselka

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah