PENZION VANESSA - Lipová-lázně

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Penzion Vanessa se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky v lázeňské obci Lipová-lázně. Jeseníky nabízejí ideální podmínky pro rekreaci, a to jak pro peší turistiku a cykloturistiku tak pro zimní radovánky. Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu, která je v okolí vyhlášená. Těšíme se na Vaši návstěvu.

Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, nemáme problém ubytovat i vaše domácí mazlíčky, jako psy nebo kočky (po domluve predem)

Pro náročnější je u nás k dispozici letní terasa s udírnou a grilem či prostorná zahrada s lehátky pro letní opalování.

PENZION VANESSA ubytování v pensionu

Nabízíme ubytování se snídaní celkem v 6 dvou až pěti lůžkových pokojích a 1 apartmán. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC). Dále je na každém pokoji k dispozici televize a vysokorychlostní WIFI internet. Apartmán o velikosti 2+kk pro 4 dosp. a 1 dite - obývací pokoj s kuchyňským koutem (1 sedačka + 1 rozkládací pohovka, Tv, lednice, varná konvice, vařič, mikrovlnná trouba, kompletní nádobí) ložnice (2-lůžko 140×200 cm + dětské lůžko 70×170 cm), vlastní sociální zařízení (vana, umyvadlo, WC), předsíň.

Gastronomie

Možnost celodenního stravování ve vlastní restauraci / pizzerii – výběr z jídelního lístku, pečeme vlastní pizzu (která je v okolí vyhlášená - proto nabízíme i rozvoz pizzy). Přímo v restauraci je pak možné objednat i speciality, například Napoleonův meč (1200g vepřového s oblohou). Restaurace je otevřena od 12 do 22 hodin.

Rezervovat ubytování v PENZION VANESSA - Lipová-lázně

Nejbližší ubytování v Lipové-lázních a okolí

Ubytování Lipová-lázně


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah