KORUNA HOTEL - Praha

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Koruna se nachází v centru města Prahy, v blízkosti Národního divadla (5 min. chůze), Karlova mostu a dalších významných turistických míst, jako je Staroměstké náměstí, Václavské náměstí, Národní Muzeum. Nově zrekonstruvaný hotel nabízí pohodlné, čisté a útulné pokoje během vašeho pobytu. V celém hotelu je k dispozici bezplatný internet formou WIFI připojení. Všechny pokoje i další prostory hotelu jsou nekuřácké. Personál hotelu hovoří česky, rusky, anglicky.

KORUNA HOTEL ubytování v hotelu

Na čtyřech podlažích se nachází celkem 29 pokojů s 66 lůžky. Hotel nabízí jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a teké čtyřlůžkové pokoje. Do pokojů je také možné přidání přistýlky, či dětské postýlky (na dotaz). Hotelové pokoje jsou standardně vybavené: koupelna se sprchou a WC, televize.

Recepce

Recepce má otevřeno nonstop.

Gastronomie

Snídaně je poskytována formou bufetu v době od 7.30 do 9.30 hod. a je zahrnuta v ceně ubytování. V blízkosti hotelu se nachází několik restaurací, kaváren a barů.

Okolí hotelu a Praha

Vzdálen je jen 10 minut chůze od Starého města nebo Václavského náměstí. Poblíž se nachází nákupní třída, obchodní dům MY, mnoho barů a kaváren. Vyhlášená restaurace U Fleků je pouze 2 minuty chůze od hotelu. Metro a tramvajové zastávky jsou rovněž vzdáleny pouze několik minut.

Rezervovat ubytování v KORUNA HOTEL - Praha

Nejbližší ubytování v Praze a okolí

Ubytování Praha


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2024 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah