HOTEL HARMONIE - Pozlovice

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o hotelu

Popis ubytování

Hotel Harmonie se nachází na okraji největších moravských lázní Luhačovice. Obklopeny klidnou a čistou přírodou jsou ideální pro aktivní odpočinek i relax. Nabízí komfortní ubytování, gastronomii, která se opírá především o českou kuchyni, wellness služby a širokou škálu volnočasových aktivit.

Hotel Harmonie nabízí příjemné ubytování ve 141 pokojích vybavených moderním nábytkem. 139 dvoulůžkových, z toho 96 pokojů s balkonem, 44 pokojů bez balkonu. 2 komfortně vvbavená Apartmá s rohovou vanou

Pro Vaše nejmenší děti je k dispozici dětská postýlka, vanička, nočník, chůvička, vše na vyžádání na recepci hotelu. V hotelu Harmonie jsou vítáni i domácí mazlíčci. Každé zvíře musí mít platný očkovací průkaz.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně bufetovou formou.

HOTEL HARMONIE ubytování v hotelu

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), SAT/TV.

Recepce

Recepce v našem hotelu má nepřetržitý provoz. Recepční jsou ochotné věnovat se Vám a zodpovědět každou Vaši otázku.

Gastronomie

Česká restaurace je hlavní hotelovou restaurací. Pro ubytované hosty se zde podávají snídaně a večeře. Jídelní lístek restaurace nabízí především pokrmy české kuchyně se zaměřením na regionální produkty a tradiční speciality.
Pro nejmenší strávníky je připraveno speciální dětské menu, dětské stoličky a prostorný dětský koutek.

Součástí České restaurace je malá terasa s vyhlídkou do okolní krajiny.
Kompletně nekuřácká restaurace má kapacitu cca 100 míst k sezení a je pro Vás denně otevřena od 7 do 20 hodin.
V případě konání společenských akcí se otevírací doba upravuje dle potřeby.

Na šálek lahodné kávy, sklenku dobrého vína anebo jenom tak na dobré orosené pivo, můžete zajít do Denního baru, který je pro Vás otevřen od 10 do 22 hodin.

Z baru je přímý vstup na velkou letní terasu, kde si můžete užít výhled do okolní přírody. V letním období je nabídka nápojů rozšířena o svěží domácí limonády.

Okolí hotelu a Pozlovice

V blízkém okolí hotelu se nachází přehrada Pozlovice (cca 5-10 min chůzí), příjemnou procházkou se dostanete také na lázeňskou kolonádu.

Luhačovice jsou největší lázně na Moravě. Léčí se zde především lidé s nemocemi dýchacího ústrojí, trávením a obezitou. Lázně vděčí za svůj věhlas především minerálním pramenům. V Luhačovicích vyvěrá 6 přírodních pramenů a desítky pramenů navrtaných. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovských lázní je pramen Vincentka.

Rezervovat ubytování v HOTEL HARMONIE - Pozlovice

Nejbližší ubytování v Pozlovicích a okolí

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2020 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah