PENSION BARBORKA - Boží Dar

  • 3. foto
  • 4. foto
  • 5. foto
  • 6. foto
  • 7. foto
  • 8. foto

Více o pensionu

Popis ubytování

Pension Barborka je  rodinný pension v Krušných horách.

Pension Barborka  je  rodinný pension v Krušných horách.   Našim hostům celoročně nabízíme útulné pokoje v podkroví se snídaní v ceně. Všechny naše pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV a pokrytí Wi - Fi signálem. Využít lze malá společná kuchyňka na patře, ve které naleznete rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu a plotýnku. Nacházíme se přímo v centru Božího Daru, lyžařská stopa a vleky jsou tedy v pěší vzdálenosti. V létě je možné se vydat na velké množství značených cyklotras a naučných stezek.

PENSION BARBORKA ubytování v pensionu

V našem pensionu Vám nabízíme komfortní ubytování ve čtyřech pokojích s vlastním sociálním zařízením, kabelovou TV a WI - FI připojením. V ceně jsou zahrnuté snídaně.

Fichtelberg:

Dvoulůžkový pokoj, který je vybaven manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a TV. Ze střešního okna se Vám nabízí pohled na náměstí Božího Daru.

Neklid:

Útulný dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, TV a výhledem na vrch Neklid.

Klínovec:

Čtyřlůžkový pokoj, který je vybaven jednou manželskou postelí v horním patře a dvěma jednolůžkovými postelemi ve spodním patře. V pokoji je. vlastní sociální zařízení a TV. Z okna se Vám naskytne výhled na Boží Dar, vrch Neklid a na část Klínovce.

Špičák:

Třílůžkový pokoj s jednou manželskou postelí v horním patře a jednou jednolůžkovou postelí ve spodním patře. Pokoj má vlastní sociální zařízení a TV. Výhled z okna Vám nabídne pohled na Božídarské rašeliniště a na Špičák, nejvyšší čedičovou kopu sopečného původu ve střední Evropě.

Gastronomie

Snídaně probíhají v restauraci vzdálené ca. 50 m od pensionu.  

Okolí pensionu a Boží Dar

Jak pro letní, tak pro zimní dovolené nabízí Boží Dar velkou spoustu možností. V létě lze využít množství cyklotras, které začínají nedaleko našeho pensionu. Pro pěší turistiku se nabízí několik okruhů a naučných stezek. Navštívit lze také staré znovuotevřené štoly a prohlédnout si tak historii těžby v Krušných horách. V zimě lze nastoupit do běžecké stopy a užít si více než 100 km připravených tras. Pro lyžaře jsou otevřeny skiareály v okolí, dva z nich jsou ve vzdálenosti necelých 5 min pěšky od našeho pensionu, skiareál Klínovec necelých 10 min chůze.

Rezervovat ubytování v PENSION BARBORKA - Boží Dar

Nejbližší ubytování v Božím Daru a okolí

Ubytování Boží Dar

 


Zajímavé weby: dárkové poukazy

Copyright © 2013 - 2021 Ber Ubytování.CZ All Rights Reserved. Obsah